Model
Decydując się na samochód taki jak HONDA Accord będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 5 drzwi. Długość nadwozia wynosi 4750 mm. Poza tym Accord ma 1440 mm wysokości. Jego szerokość to 1840 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego HONDA Accord 2.2 DTEC MR`11 wynosi 2125 kg. Samochód produkowany był przez HONDA w latach 2008 - 2015.
Silnik
Pod maską HONDA Accord 2.2 DTEC MR`11 działa jednostka o pojemności 2199 cm3. Jest to silnik zasilany paliwem jakim jest olej napędowy i uzyskuje moc na poziomie 180 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 6-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją HONDA przewidział 6 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
Accord 2.2 DTEC MR`11 w edycji Tourer Type S to jedna z 18 wersji, modelu Accord 2.2 DTEC MR`11. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji HONDA Accord 2.2 DTEC MR`11 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
HONDA Accord 2.2 DTEC MR`11 - dane techniczne dla wszystkich odmian nadwoziowych występujących w latach 2008 - 2015.
Najważniejsze dane
| Marka | HONDA |
|---|---|
| Model | Accord |
| Generacja | VIII |
| Wersja | Tourer Type S |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2011 |
| Produkcja Do | 2014 |
| Pojemność silnika | 2199 cm³ |
| Moc | 132 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2125 kg |
| Szerokość | 1840 mm |
| Długość | 4750 mm |
| Wysokość | 1440 mm |
| Pakiety |
|