Model
HONDA Accord Type S to auto dla 5 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 4 drzwi. Accord 2.2 DTEC MR`08 Type S to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4726 mm, a pozostałe wymiary to: 1840 mm (szerokość) oraz 1440 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia właściwą przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji HONDA Accord przypada na lata 2008 - 2015.
Silnik
Pod maską HONDA Accord 2.2 DTEC MR`08 działa jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi olej napędowy. Ten silnik ma pojemność skokową 2199 cm3. W tej wersji HONDA Accord wytwarza moc maksymalną na poziomie 180 KM. Opisywany model HONDA Accord 2.2 DTEC MR`08 Type S posiada manualną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 6-biegowa.
Wyposażenie
W cenniku odnajdziemy Accord 2.2 DTEC MR`08 w wersji Type S. Type S to jedna z 5 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie HONDA. To 4 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych HONDA Accord 2.2 DTEC MR`08. Wśród parametrów znajdują się wartości zawierające każdej z 5 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | HONDA |
|---|---|
| Model | Accord |
| Generacja | VIII |
| Wersja | Type S |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2009 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 2199 cm³ |
| Moc | 132 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2030 kg |
| Szerokość | 1840 mm |
| Długość | 4726 mm |
| Wysokość | 1440 mm |
| Pakiety |
|