Model
LANCIA Ypsilon Black&Red to auto dla 4 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 5 drzwi. Ypsilon 0.9 MR`11 Black&Red to samochód o długości nadwozia wynoszącej 3842 mm, a pozostałe wymiary to: 1676 mm (szerokość) oraz 1520 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia właściwą przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji LANCIA Ypsilon przypada na lata 2011 - 2021.
Czytaj więcej o LANCIA Ypsilon
Silnik
Pod maską LANCIA Ypsilon 0.9 MR`11 działa jednostka o pojemności 875 cm3. Jest to motor zasilany paliwem jakim jest benzyna i wytwarza moc na poziomie 86 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 5-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją LANCIA przewidział 3 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 5 wersji wyposażenia. W wypadku tego rodzaju jest to Ypsilon 0.9 MR`11 Black&Red. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela przedstawia dane techniczne poszczególnych wersji LANCIA Ypsilon w latach 2011 - 2021
Najważniejsze dane
| Marka | LANCIA |
|---|---|
| Model | Ypsilon |
| Generacja | Typ 846 |
| Wersja | Black&Red |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 875 cm³ |
| Moc | 63 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1455 kg |
| Szerokość | 1676 mm |
| Długość | 3842 mm |
| Wysokość | 1520 mm |
| Pakiety |
|