Model
4 -drzwiowy LANCIA Ypsilon 1.2 MR`11 został wyposażony w 4 miejsc dla podróżnych i ma 1520 mm wysokości. Szerokość liczy 1676 mm. To dość standardowa wartość dla pojazdów z tego segmentu, tak samo jak jego długość, która wynosi 3842 mm. Ypsilon 1.2 MR`11 był produkowany przez LANCIA w latach 2011 - 2021 w 7 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o LANCIA Ypsilon
Silnik
Pod maską Ypsilon działa jednostka napędowa o pojemności 1242 cm3. Prezentowany Ypsilon 1.2 MR`11 jest napędzany paliwem jakim jest benzyna. Model posiada motor o mocy 69 KM i manualną skrzynię biegów, która jest 5-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest przedni (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową LANCIA Ypsilon występuje w 3 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 7 wersji wyposażenia. W wypadku tego odmiany jest to Ypsilon 1.2 MR`11 Black&Red. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela pokazuje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych LANCIA Ypsilon 1.2 MR`11
Najważniejsze dane
| Marka | LANCIA |
|---|---|
| Model | Ypsilon |
| Generacja | Typ 846 |
| Wersja | Black&Red |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1242 cm³ |
| Moc | 51 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1445 kg |
| Szerokość | 1676 mm |
| Długość | 3842 mm |
| Wysokość | 1520 mm |
| Pakiety |
|