Model
Decydując się na samochód marki Opla Vivaro, można zabrać na pokład 6 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe. Jego długość wynosi 5309 mm, szerokość 2010 mm, a wysokość 2010 mm. Masa własna modelu Vivaro to 2965 kg. Samochód produkowano od 2019 r. do 2023 r.
Silnik
OPEL Vivaro w wersji Extra Long Enjoy S&S FLEX ma silnik, którego źródło zasilania stanowi olej napędowy. Jednostka o pojemności 1997 cm3 generuje moc 144 KM. W przypadku wariantu Vivaro mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten OPEL ma 6-biegową przekładnię, która jest manualna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na Opla Vivaro tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 39 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 13 wersjach wyposażenia. Prezentowany OPEL Vivaro to egzemplarz w odmianie Extra Long Enjoy S&S FLEX. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji Opla Vivaro od 2019 r. do 2023 r.
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Vivaro |
| Wersja | Extra Long Enjoy S&S FLEX |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon wydłużony |
| Produkcja Od | 2021 |
| Produkcja Do | 2022 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 106 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 6 |
| Masa całkowita | 2965 kg |
| Szerokość | 2010 mm |
| Długość | 5309 mm |
| Wysokość | 1905 mm |
| Pakiety |
|