Model
Decydując się na samochód marki OPLA Vivaro, będzie można zabrać na pokład 6 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe. Jego długość wynosi 5306 mm, szerokość 1920 mm, a wysokość 1920 mm. Masa własna modelu Vivaro to 2900 kg. Samochód produkowano od 2019 r. do 2023 r.
Silnik
OPEL Vivaro w wersji Extra Long Flex ma silnik, którego źródło zasilania stanowi olej napędowy. Jednostka o pojemności 1997 cm3 generuje moc 144 KM. W przypadku wariantu Vivaro mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten OPEL ma 6-biegową przekładnię, która jest manualna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na OPLA Vivaro tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 14 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 6 wersjach wyposażenia. Prezentowany OPEL Vivaro to egzemplarz w odmianie Extra Long Flex. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji OPLA Vivaro od 2019 r. do 2023 r.
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Vivaro |
| Wersja | Extra Long Flex |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon wydłużony |
| Produkcja Od | 2022 |
| Produkcja Do | 2023 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 106 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 6 |
| Masa całkowita | 2900 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 5306 mm |
| Wysokość | 1900 mm |
| Pakiety |
|