Model
Decydując się na samochód marki OPLA Vivaro, będzie można zabrać na pokład 6 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe. Jego długość wynosi 4959 mm, szerokość 2010 mm, a wysokość 2010 mm. Masa własna modelu Vivaro to 2660 kg. Samochód produkowano od 2019 r. do 2023 r.
Silnik
Pod maską modelu Vivaro pracuje silnik o pojemności 1499 cm3 i mocy maksymalnej 120 KM, którego źródłem zasilania jest olej napędowy. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest 6-biegowa, manualna. OPEL przewidział dla tego samochodu 15 wersji silnikowych oraz 10 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
OPEL Vivaro Long Enjoy S&S FLEX to jedna z 10 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji OPLA Vivaro od 2019 r. do 2023 r.
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Vivaro |
| Wersja | Long Enjoy S&S FLEX |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2021 |
| Produkcja Do | 2022 |
| Pojemność silnika | 1499 cm³ |
| Moc | 88 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 6 |
| Masa całkowita | 2660 kg |
| Szerokość | 2010 mm |
| Długość | 4959 mm |
| Wysokość | 1905 mm |
| Pakiety |
|