Model
OPEL Vivaro, produkowany od 2019 r. do 2023 r., zgodnie z homologacją może przewozić 6 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe, a samochód ma 4956 mm długości, 1920 mm szerokości i 1920 mm wysokości. OPEL Vivaro jest dostępny w 3 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską modelu Vivaro pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest olej napędowy, o pojemności 1499 cm3 i mocy maksymalnej 120 KM. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest 6-biegowa, manualna. OPEL przewidział dla tego samochodu 4 wersje silnikowe oraz 3 wersje wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 3 wersjach wyposażenia. Prezentowany OPEL Vivaro to egzemplarz w odmianie Long Flex. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji OPLA Vivaro od 2019 r. do 2023 r.
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Vivaro |
| Wersja | Long Flex |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2022 |
| Produkcja Do | 2023 |
| Pojemność silnika | 1499 cm³ |
| Moc | 88 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 6 |
| Masa całkowita | 2660 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 4956 mm |
| Wysokość | 1895 mm |
| Pakiety |
|