Model
OPEL Vivaro, produkowany od 2023 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 3 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe, a samochód ma 4983 mm długości, 1920 mm szerokości i 1920 mm wysokości. OPEL Vivaro jest dostępny w 4 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską modelu Vivaro pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest olej napędowy, o pojemności 1499 cm3 i mocy maksymalnej 120 KM. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest 6-biegowa manualna. OPEL przewidział dla tego samochodu 4 wersje silnikowe oraz 4 wersje wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 4 wersjach wyposażenia. Prezentowany OPEL Vivaro to egzemplarz w odmianie Standard. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji OPLA Vivaro od 2023 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Vivaro |
| Wersja | Standard |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2025 |
| Pojemność silnika | 1499 cm³ |
| Moc | 88 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 3 |
| Masa całkowita | 2660 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 4983 mm |
| Wysokość | 1900 mm |
| Pakiety |
|