Model
Decydując się na OPLA Vivaro-e, będzie można zabrać na pokład 9 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe. Jego długość wynosi 5331 mm, szerokość 1920 mm, a wysokość 1920 mm. Masa własna modelu Vivaro to 2830 kg. Samochód produkowano od 2023 r. do teraz.
Silnik
OPEL Vivaro w wersji XL Essentia 50 kWh ma silnik, którego źródło zasilania stanowi prąd elektryczny. Jednostka generuje moc 136 KM. W przypadku wariantu Vivaro-e mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten OPEL ma przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na OPLA Vivaro-e tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 22 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 12 wersjach wyposażenia. Prezentowany OPEL Vivaro to egzemplarz w odmianie XL Essentia 50 kWh. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji OPLA Vivaro-e od 2023 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Vivaro-e |
| Wersja | XL Essentia 50kWh |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi wydłużone |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Moc | 100 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 9 |
| Masa całkowita | 2830 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 5331 mm |
| Wysokość | 1900 mm |
| Pakiety |
|