Model
RENAULT produkował ten model Thalia w latach 2008 - 2013. Każda z 1 odmian RENAULT Thalia 1.2 MR`09 ma posiadającą 4 drzwi karoserię, o długości 4261 mm, szerokości 1750 mm i wysokości 1439 mm. Te wymiary pozwalają z powodzeniem pomieścić w RENAULT Thalia 1.2 MR`09 5 podróżujących pasażerów. Masa własna pojazdu wynosi 1460 kg
Czytaj więcej o RENAULT Thalia
Silnik
Pod maską RENAULT Thalia 1.2 MR`09 pracuje jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten silnik ma pojemność skokową 1149 cm3. W niniejszej wersji RENAULT Thalia uzyskuje moc maksymalną na poziomie 75 KM. Opisywany model RENAULT Thalia 1.2 MR`09 All Inclusive 75 posiada manualną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 5-biegowa.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 4 wersji wyposażenia. W wypadku tego wariantu jest to Thalia 1.2 MR`09 All Inclusive 75. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
RENAULT Thalia 1.2 MR`09 figuruje w 1 wariantach nadwozia oraz w 4 rodzajach wyposażenia. Tak prezentują się dane techniczne Thalia w latach 2008 - 2013
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Thalia |
| Generacja | II |
| Wersja | All Inclusive 75 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2008 |
| Produkcja Do | 2012 |
| Pojemność silnika | 1149 cm³ |
| Moc | 55 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1460 kg |
| Szerokość | 1750 mm |
| Długość | 4261 mm |
| Wysokość | 1439 mm |
| Pakiety |
|