Model
Decydując się na samochód marki RENAULTA Trafic, będzie można zabrać na pokład 3 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe. Jego długość wynosi 5080 mm, szerokość 1956 mm, a wysokość 1956 mm. Masa własna modelu Trafic to 2700 kg. Samochód produkowano od 2021 r. do teraz.
Czytaj więcej o RENAULT Trafic
Silnik
Pod maską modelu Trafic pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest olej napędowy, o pojemności 1997 cm3 i mocy maksymalnej 110 KM. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest 6-biegowa manualna. RENAULT przewidział dla tego samochodu 77 wersji silnikowych oraz 31 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
RENAULT Trafic L1H1 Business (1000) to jedna z 31 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla RENAULTA Trafic, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Trafic |
| Wersja | L1H1 Business (1000) |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2021 |
| Produkcja Do | 2022 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 81 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 3 |
| Masa całkowita | 2700 kg |
| Szerokość | 1956 mm |
| Długość | 5080 mm |
| Wysokość | 1971 mm |
| Pakiety |
|