Model
RENAULT Trafic, produkowany od 2021 r. do dziś, zgodnie z homologacją może przewozić 3 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe, a samochód ma 5080 mm długości, 1956 mm szerokości i 1956 mm wysokości. RENAULT Trafic jest dostępny w 31 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o RENAULT Trafic
Silnik
RENAULT Trafic w wersji L1H1 Business (1200) ma silnik, którego paliwem jest olej napędowy. Jednostka o pojemności 1997 cm3 generuje moc 110 KM. W przypadku wariantu Trafica mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten RENAULT ma 6-biegową, manualną przekładnię. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na RENAULTA Trafica tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 77 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 31 wersjach wyposażenia. Prezentowany RENAULT Trafic to egzemplarz w odmianie L1H1 Business (1200). Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji RENAULTA Trafica od 2021 r. do dziś.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Trafic |
| Wersja | L1H1 Business (1200) |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2021 |
| Produkcja Do | 2022 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 81 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 3 |
| Masa całkowita | 2900 kg |
| Szerokość | 1956 mm |
| Długość | 5080 mm |
| Wysokość | 1971 mm |
| Pakiety |
|