Model
Decydując się na samochód marki RENAULT Trafic, będzie można zabrać na pokład 6 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 5080 mm, szerokość 2283 mm, a wysokość 2283 mm. Masa własna modelu Trafic to 3070 kg. Samochód produkowano od 2021 r. do teraz.
Czytaj więcej o RENAULT Trafic
Silnik
RENAULT Trafic w wersji L1H1 Extra Furgon Brygadowy 52 kWh ma silnik, którego źródłem zasilania jest prąd elektryczny. Jednostka generuje moc 122 KM. W przypadku wariantu Trafic mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten RENAULT ma przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na RENAULTA Trafic tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 5 wariantów.
Wyposażenie
RENAULT Trafic L1H1 Extra Furgon Brygadowy 52 kWh to jedna z 5 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji RENAULT Trafic od 2021 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Trafic |
| Wersja | L1H1 Extra Furgon Brygadowy 52kWh |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2024 |
| Moc | 90 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 6 |
| Masa całkowita | 3070 kg |
| Szerokość | 2283 mm |
| Długość | 5080 mm |
| Wysokość | 1971 mm |
| Pakiety |
|