Model
RENAULT Trafic, produkowany od 2021 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 3 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe, a samochód ma 5480 mm długości, 1956 mm szerokości i 1956 mm wysokości. RENAULT Trafic jest dostępny w 31 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o RENAULT Trafic
Silnik
Pod maską modelu Trafic pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest olej napędowy, o pojemności 1997 cm3 i mocy maksymalnej 110 KM. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest 6-biegowa, manualna. RENAULT przewidział dla tego samochodu 77 wersji silnikowych oraz 31 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 31 wersjach wyposażenia. Prezentowany RENAULT Trafic to egzemplarz w odmianie L2H1 Business (1200). Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji RENAULT Trafic od 2021 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Trafic |
| Wersja | L2H1 Business (1200) |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2021 |
| Produkcja Do | 2022 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 81 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 3 |
| Masa całkowita | 3040 kg |
| Szerokość | 1956 mm |
| Długość | 5480 mm |
| Wysokość | 1967 mm |
| Pakiety |
|