Model
RENAULT Trafic, produkowany od 2021 r. do teraz, zgodnie z homologacją, może przewozić 3 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe, a samochód ma 5480 mm długości, 2283 mm szerokości i 2283 mm wysokości. RENAULT Trafic jest dostępny w 5 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o RENAULT Trafic
Silnik
RENAULT Trafic w wersji L2H1 Extra 52 kWh ma silnik, którego źródłem zasilania jest prąd elektryczny. Jednostka generuje moc 122 KM. W przypadku wariantu Trafic mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten RENAULT ma przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na RENAULTA Trafic tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 5 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 5 wersjach wyposażenia. Prezentowany RENAULT Trafic to egzemplarz w odmianie L2H1 Extra 52 kWh. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla RENAULTA Trafic, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Trafic |
| Wersja | L2H1 Extra 52kWh |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Moc | 90 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 3 |
| Masa całkowita | 3070 kg |
| Szerokość | 2283 mm |
| Długość | 5480 mm |
| Wysokość | 1967 mm |
| Pakiety |
|