Model
RENAULT Trafic, produkowany od 2021 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 3 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe, a samochód ma 5480 mm długości, 2283 mm szerokości i 2283 mm wysokości. RENAULT Trafic jest dostępny w 5 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o RENAULT Trafic
Silnik
Pod maską modelu Trafic pracuje silnik elektryczny o mocy maksymalnej 122 KM. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest automatyczna. RENAULT przewidział dla tego samochodu 5 wersji silnikowych oraz 5 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
RENAULT Trafic L2H2 Extra 52 kWh to jedna z 5 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji RENAULTA Trafic od 2021 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Trafic |
| Wersja | L2H2 Extra 52kWh |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon z podwyższonym dachem |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2024 |
| Moc | 90 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 3 |
| Masa całkowita | 3070 kg |
| Szerokość | 2283 mm |
| Długość | 5480 mm |
| Wysokość | 2498 mm |
| Pakiety |
|