Model
Twingo 1.2 MR`08 to 3 -drzwiowy samochód osobowy zdolny do przewożenia 5 pasażerów. Rozstaw osi w Twingo 1.2 MR`08 znacząco wpłynął na ostateczne wymiary nadwozia, w tym jego długość, która wynosi teraz 3600 mm. Pozostałe wymiary karoserii to odpowiednio 1660 mm szerokości oraz 1470 mm wysokości. RENAULT produkował ten model 9 wersjach w latach 2007 - 2014.
Czytaj więcej o RENAULT Twingo
Silnik
Pod maską RENAULT Twingo 1.2 MR`08 działa jednostka o pojemności 1149 cm3. Jest to silnik zasilany paliwem jakim jest benzyna i wytwarza moc na poziomie 58 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 5-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją RENAULT przewidział 4 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
Twingo 1.2 MR`08 w wersji Access 60 to jedna z 9 wersji, modelu Twingo 1.2 MR`08. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji RENAULT Twingo 1.2 MR`08 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
RENAULT Twingo 1.2 MR`08 istnieje w 1 rodzajach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Generacja | II |
| Wersja | Access 60 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2007 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 1149 cm³ |
| Moc | 43 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1345 kg |
| Szerokość | 1660 mm |
| Długość | 3600 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Pakiety |
|