Model
5 -drzwiowy RENAULT Twingo 1.2 MR`08 został wyposażony w 5 miejsc dla podróżnych i ma 1470 mm wysokości. Szerokość liczy 1660 mm. To dość standardowa wartość dla pojazdów z tego segmentu, tak samo jak jego długość, która wynosi 3600 mm. Twingo 1.2 MR`08 był produkowany przez RENAULT w latach 2007 - 2014 w 9 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o RENAULT Twingo
Silnik
Pod maską RENAULT Twingo 1.2 MR`08 działa jednostka o pojemności 1149 cm3. Jest to motor zasilany paliwem jakim jest benzyna i generuje moc na poziomie 76 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 5-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją RENAULT przewidział 4 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
Twingo 1.2 MR`08 w wersji Rip Curl to jedna z 9 wersji, modelu Twingo 1.2 MR`08. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji RENAULT Twingo 1.2 MR`08 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela ilustruje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych RENAULT Twingo 1.2 MR`08
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Generacja | II |
| Wersja | Rip Curl |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2008 |
| Produkcja Do | 2011 |
| Pojemność silnika | 1149 cm³ |
| Moc | 56 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1345 kg |
| Szerokość | 1660 mm |
| Długość | 3600 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Pakiety |
|