Model
5 -drzwiowy RENAULT Twingo 1.2 MR`08 został wyposażony w 5 miejsc dla podróżnych i ma 1470 mm wysokości. Szerokość ma 1660 mm. To dość standardowa wartość dla pojazdów z tego segmentu, tak samo jak jego długość, która wynosi 3600 mm. Twingo 1.2 MR`08 był produkowany przez RENAULT w latach 2007 - 2014 w 9 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o RENAULT Twingo
Silnik
W tej wersji RENAULT Twingo 1.2 MR`08 znajduje się silnik, którego paliwem jest benzyna. Silnik pracujący w Twingo 1.2 MR`08 posiada pojemność 1149 cm3. Jego moc to 76 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 5-biegowa ) manualnej. W tym modelu RENAULT Twingo znajduje się napęd przedni (4x2). Poza wymienioną odmianą, ten model RENAULT Twingo posiada jeszcze 9 wersji.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 9 wersji wyposażenia. W wypadku tego wersji jest to Twingo 1.2 MR`08 SL Night&Day 75. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
RENAULT Twingo 1.2 MR`08 występuje w 1 wersjach nadwozia oraz w 9 rodzajach wyposażenia. Tak ukazują się dane techniczne Twingo w latach 2007 - 2014
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Generacja | II |
| Wersja | SL Night&Day 75 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2008 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 1149 cm³ |
| Moc | 56 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1345 kg |
| Szerokość | 1660 mm |
| Długość | 3600 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Pakiety |
|