Model
RENAULT Twingo Sport to samochód dla 5 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 3 drzwi. Twingo 1.6 MR`08 Sport to samochód o długości nadwozia wynoszącej 3600 mm, a pozostałe wymiary to: 1660 mm (szerokość) oraz 1470 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia odpowiednią przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji RENAULT Twingo przypada na lata 2007 - 2014.
Czytaj więcej o RENAULT Twingo
Silnik
RENAULT w modelu Twingo 1.6 MR`08 umieścił silnik, którego zasilaniem jest benzyna. Pojemność jednostki napędowej to 1598 cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 133 KM. Samochód posiada napęd przedni (4x2) oraz korzysta z manualnej skrzyni biegów. Jest to 5-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową RENAULT Twingo posiada jeszcze 4 wersji silnika.
Wyposażenie
Ten Twingo 1.6 MR`08 figuruje w 3 wersjach wyposażenia. Opisywana wersja nazywa się Twingo 1.6 MR`08, a jego wersja wyposażenia to Sport. Zawartość wyposażenia tej wersji RENAULT występuje w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla samochodów marki RENAULT. Model Twingo 1.6 MR`08 istnieje w 1 wersjach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Generacja | II |
| Wersja | Sport |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2008 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 1598 cm³ |
| Moc | 98 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1345 kg |
| Szerokość | 1660 mm |
| Długość | 3600 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Pakiety |
|