Model
RENAULT produkowała ten model Twingo MR`13 w latach 2014 - 2022 w 4 wariantach wyposażenia. Każda z 4 wersji ma 3 -drzwiową karoserię o długości 3687 mm, szerokości 1647 mm i wysokości 1470 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu RENAULT wynosi 1345 kg.
Czytaj więcej o RENAULT Twingo
Silnik
RENAULT w modelu Twingo MR`13 umieścił silnik, którego zasilaniem jest benzyna. Pojemność jednostki napędowej to 1149 cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 75 KM. Samochód posiada napęd przedni (4x2) oraz korzysta z manualnej skrzyni biegów. Jest to 5-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową RENAULT Twingo posiada jeszcze 4 wersji silnika.
Wyposażenie
4 wersji wyposażenia zapewnia niemałe możliwości konfiguracji dla RENAULT Twingo. Prezentowany Twingo MR`13 to wersja Dynamoque Quickshift 75, która spełnia oczekiwania Klientów, którzy poszukują wyposażenia, zawartego w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela ilustruje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych RENAULT Twingo MR`13
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Generacja | II |
| Wersja | Dynamoque Quickshift 75 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2013 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1149 cm³ |
| Moc | 55 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1345 kg |
| Szerokość | 1647 mm |
| Długość | 3687 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Pakiety |
|