Model
Twingo MR`15 to 5 -drzwiowy samochód osobowy zdolny do przewożenia 5 pasażerów. Rozstaw osi w Twingo MR`15 znacząco wpłynął na ostateczne wymiary nadwozia, w tym jego długość, która wynosi teraz 3595 mm. Pozostałe wymiary karoserii to odpowiednio 1647 mm szerokości oraz 1557 mm wysokości. RENAULT produkował ten model 11 wersjach w latach 2014 - 2022.
Czytaj więcej o RENAULT Twingo
Silnik
Pod maską RENAULT Twingo MR`15 pracuje jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten silnik ma pojemność skokową 898 cm3. W niniejszej wersji RENAULT Twingo generuje moc maksymalną na poziomie 109 KM. Opisywany model RENAULT Twingo MR`15 GT TCE 110 EDC E6 Aut. posiada automatyczną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 5-biegowa.
Wyposażenie
Prezentowany auto występuje w 11 wersji wyposażenia, a ten Twingo to wersja GT TCE 110 EDC E6 Aut.. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na zakup RENAULT Twingo MR`15 na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
RENAULT Twingo MR`15 figuruje w 1 wariantach nadwozia oraz w 11 wersjach wyposażenia. Tak ukazują się dane techniczne Twingo w latach 2014 - 2022
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Generacja | III |
| Wersja | GT TCE 110 EDC E6 Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | tylny (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2017 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 898 cm³ |
| Moc | 80 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1345 kg |
| Szerokość | 1647 mm |
| Długość | 3595 mm |
| Wysokość | 1557 mm |
| Pakiety |
|