Model
RENAULT produkował ten model Twingo w latach 2014 - 2022. Każda z 1 wariantów RENAULT Twingo MR`15 ma posiadającą 5 drzwi karoserię, o długości 3595 mm, szerokości 1647 mm i wysokości 1557 mm. Te wymiary pozwalają z powodzeniem pomieścić w RENAULT Twingo MR`15 5 podróżujących pasażerów. Masa własna pojazdu wynosi 1345 kg
Czytaj więcej o RENAULT Twingo
Silnik
Pod maską RENAULT Twingo MR`15 znajdziemy silnik o 90 KM mocy i pojemności 898 cm3. Jest to jeden z 2 silników, które RENAULT przewidział dla tego modelu. Twingo MR`15 posiada napęd tylny (4x2). Za przeniesienie napędu na koła w RENAULT Twingo MR`15 odpowiedzialna jest manualna przekładnia ( 5-biegowa ). Silnik w Twingo MR`15 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku Twingo MR`15 jest ich 11 ).
Wyposażenie
W cenniku spotkamy Twingo MR`15 w wersji Intens TCE 90. Intens TCE 90 to jedna z 11 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie RENAULT. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela ilustruje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych RENAULT Twingo MR`15
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Generacja | III |
| Wersja | Intens TCE 90 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | tylny (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2014 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 898 cm³ |
| Moc | 66 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1345 kg |
| Szerokość | 1647 mm |
| Długość | 3595 mm |
| Wysokość | 1557 mm |
| Pakiety |
|