Model
RENAULT produkowała ten model Twingo MR`15 w latach 2014 - 2022 w 11 wariantach wyposażenia. Każda z 11 wersji ma 5 -drzwiową karoserię o długości 3595 mm, szerokości 1647 mm i wysokości 1557 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu RENAULT wynosi 1345 kg.
Czytaj więcej o RENAULT Twingo
Silnik
Pod maską RENAULT Twingo MR`15 znajdziemy silnik o 90 KM mocy i pojemności 898 cm3. Jest to jeden z 2 silników, które RENAULT przewidział dla tego modelu. Twingo MR`15 posiada napęd tylny (4x2). Za przeniesienie napędu na koła w RENAULT Twingo MR`15 odpowiedzialna jest manualna przekładnia ( 5-biegowa ). Silnik w Twingo MR`15 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku Twingo MR`15 jest ich 11 ).
Wyposażenie
W specyfikacji producent zaplanował łącznie aż 11 wersji wyposażenia. Prezentowany Twingo to wersja Intens TCE 90 E6. Takie auto nosi oznaczenie Twingo MR`15.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
RENAULT Twingo MR`15 istnieje w 1 odmianach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Generacja | III |
| Wersja | Intens TCE 90 E6 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | tylny (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 898 cm³ |
| Moc | 66 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1345 kg |
| Szerokość | 1647 mm |
| Długość | 3595 mm |
| Wysokość | 1557 mm |
| Pakiety |
|