Model
Aby komfortowo przewozić 5 osób, producent - RENAULT - wyposażył Twingo w 5 -cioro drzwi. Wysoki 1557 mm pojazd ma 3595 mm długości i 1647 mm szerokości, co czyni go typowym przedstawicielem swojej klasy nadwoziowej. Dodatkowo model waży 1345 kg. RENAULT produkował Twingo MR`15 w 11 wersjach w latach 2014 - 2022.
Czytaj więcej o RENAULT Twingo
Silnik
Pod maską RENAULT Twingo MR`15 działa jednostka o pojemności 999 cm3. Jest to silnik zasilany paliwem jakim jest benzyna i generuje moc na poziomie 71 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 5-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest tylny (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją RENAULT przewidział 2 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
Twingo MR`15 w wersji Life 70 E6 to jedna z 11 wersji, modelu Twingo MR`15. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji RENAULT Twingo MR`15 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla samochodów marki RENAULT. Model Twingo MR`15 występuje w 1 odmianach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Generacja | III |
| Wersja | Life 70 E6 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | tylny (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 999 cm³ |
| Moc | 52 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1345 kg |
| Szerokość | 1647 mm |
| Długość | 3595 mm |
| Wysokość | 1557 mm |
| Pakiety |
|