Model
RENAULT Twingo Wind 75 to samochód dla 5 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 3 drzwi. Twingo MR`13 Wind 75 to samochód o długości nadwozia wynoszącej 3687 mm, a pozostałe wymiary to: 1647 mm (szerokość) oraz 1470 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia odpowiednią przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji RENAULT Twingo przypada na lata 2014 - 2022.
Czytaj więcej o RENAULT Twingo
Silnik
Pod maską Twingo działa silnik, którego paliwem jest benzyna, o pojemności 1149 cm3 i mocy maksymalnej 75 KM. Moc trafia do kół poprzez napęd przedni (4x2). W samochodzie znajduje się 5-biegowa manualna przekładnia. RENAULT przewidział dla modelu Twingo 4 wersji silnikowych, które mogą być zestawiane z różnymi wersjami wyposażenia, których producent przewidział 4.
Wyposażenie
4 edycji wyposażenia dostarcza ogromne możliwości konfiguracji dla RENAULT Twingo. Prezentowany Twingo MR`13 to wersja Wind 75, która spełnia oczekiwania Klientów, którzy poszukują wyposażenia, zawartego w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
RENAULT Twingo MR`13 - dane techniczne dla wszystkich rodzai nadwoziowych występujących w latach 2014 - 2022.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Generacja | II |
| Wersja | Wind 75 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2013 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1149 cm³ |
| Moc | 55 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1345 kg |
| Szerokość | 1647 mm |
| Długość | 3687 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Pakiety |
|