Model
RENAULT Twingo, produkowany w latach 2014 - 2022 , może zgodnie z homologacją przewozić 5 pasażerów. Odpowiedni dostęp do kabiny daje 5 drzwi. Ponieważ Twingo ma 3595 mm długości, to by zachować odpowiednie proporcje nadwozie RENAULT Twingo MR`15 ma 1557 mm wysokości i 1647 mm szerokości. RENAULT Twingo MR`15 jest dostępny w 11 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o RENAULT Twingo
Silnik
RENAULT - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model Twingo. W wypadku tego modelu RENAULT Twingo liczba wersji silnikowych wynosi: 2. Prezentowany model Twingo MR`15 posiada silnik o pojemności 999 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 71 KM i posiada napęd tylny (4x2). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest manualna, 5-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
11 wersji wyposażenia dostarcza okazałe możliwości konfiguracji dla RENAULT Twingo. Prezentowany Twingo MR`15 to wersja Zen 70, która spełnia oczekiwania Klientów, którzy poszukują wyposażenia, zawartego w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
RENAULT Twingo MR`15 występuje w 1 rodzajach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Generacja | III |
| Wersja | Zen 70 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | tylny (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2014 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 999 cm³ |
| Moc | 52 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1345 kg |
| Szerokość | 1647 mm |
| Długość | 3595 mm |
| Wysokość | 1557 mm |
| Pakiety |
|