Model
RENAULT Twingo MR`15 wytwarzano w latach 2014 - 2022. Wymiary tego RENAULT Twingo to: długość - 3595 mm, szerokość - 1647 mm oraz wysokość - 1557 mm. Takie gabaryty pozwoliły na wygospodarowanie 5 miejsc w przestrzeni pasażerskiej. Właściwy dostęp od kabiny daje 5 drzwi. Ze względu na swój rozmiar Twingo waży 1345 kg co jest przeciętnym rezultatem w swojej klasie. Ten Twingo MR`15 występuje w 1 wersjach nadwozia.
Czytaj więcej o RENAULT Twingo
Silnik
Pod maską Twingo działa jednostka napędowa o pojemności 999 cm3. Prezentowany Twingo MR`15 jest napędzany paliwem jakim jest benzyna. Model posiada motor o mocy 71 KM i manualną skrzynię biegów, która jest 5-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest tylny (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową RENAULT Twingo występuje w 2 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
W cenniku spotkamy Twingo MR`15 w wersji Zen 70 E6. Zen 70 E6 to jedna z 11 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie RENAULT. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
RENAULT Twingo MR`15 występuje w 1 wersjach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Generacja | III |
| Wersja | Zen 70 E6 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | tylny (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 999 cm³ |
| Moc | 52 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1345 kg |
| Szerokość | 1647 mm |
| Długość | 3595 mm |
| Wysokość | 1557 mm |
| Pakiety |
|