Model
RENAULT Zoe Life R90 Z.E.40 wynajm akum. to auto dla 4 osób. Dostęp do wnętrza dostarcza 5 drzwi. Zoe MR`15 Life R90 Z.E.40 wynajm akum. to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4084 mm, a pozostałe wymiary to: 1730 mm (szerokość) oraz 2028 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia odpowiednią przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji RENAULT Zoe przypada na lata 2012 - 2022.
Silnik
Pod maską RENAULT Zoe MR`15 znajdziemy motor o 88 KM mocy i pojemności null cm3. Jest to jeden z 3 silników, które RENAULT przewidział dla tego modelu. Zoe MR`15 posiada napęd przedni (4x2). Za przeniesienie napędu na koła w RENAULT Zoe MR`15 odpowiedzialna jest automatyczna przekładnia ( null-biegowa ). Silnik w Zoe MR`15 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku Zoe MR`15 jest ich 13 ).
Wyposażenie
Zoe MR`15 w wersji Life R90 Z.E.40 wynajm akum. to jedna z 13 wersji, modelu Zoe MR`15. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji RENAULT Zoe MR`15 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela demonstruje dane techniczne pojedynczych wersji RENAULT Zoe w latach 2012 - 2022
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Zoe |
| Generacja | BFM |
| Wersja | Life R90 Z.E.40 wynajm akum. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2017 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Moc | 65 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1400 kg |
| Szerokość | 1730 mm |
| Długość | 4084 mm |
| Wysokość | 2028 mm |
| Pakiety |
|