Model
Aby komfortowo przewozić 5 osób, producent - RENAULT - wyposażył Zoe w 5 -cioro drzwi. Wysoki 1562 mm pojazd ma 4087 mm długości i 1787 mm szerokości, co czyni go typowym przedstawicielem swojej klasy nadwoziowej. Dodatkowo model waży 1400 kg. RENAULT produkował Zoe MR`20 w 5 wersjach w latach 2012 - 2022.
Silnik
RENAULT Zoe MR`20 w wersji Zen R135 ma silnik, którego prąd elektryczny stanowi źródło zasilania. Jednostka o pojemności null cm3 generuje moc 136 KM. W przypadku tego wariantu RENAULT Zoe mówimy o automobilu posiadającym napęd przedni (4x2). Ten RENAULT ma automatyczną przekładnię, która jest null-biegowa. Poza wymienioną powyżej wersją Klienci, decydujący się na RENAULT Zoe tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 3 wersji silnikowych.
Wyposażenie
Zoe MR`20 w wersji Zen R135 to jedna z 5 wersji, modelu Zoe MR`20. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji RENAULT Zoe MR`20 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
RENAULT Zoe MR`20 - dane techniczne dla wszystkich wersji nadwoziowych występujących w latach 2012 - 2022.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Zoe |
| Generacja | BFM |
| Wersja | Zen R135 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2019 |
| Produkcja Do | 2021 |
| Moc | 100 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1400 kg |
| Szerokość | 1787 mm |
| Długość | 4087 mm |
| Wysokość | 1562 mm |
| Pakiety |
|