Model
RENAULT Zoe, produkowany od 2020 r. do 2024 r., zgodnie z homologacją może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 4087 mm długości, 1787 mm szerokości i 1787 mm wysokości. RENAULT Zoe jest dostępny w 6 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską modelu Zoe pracuje silnik o mocy maksymalnej 136 KM, którego źródłem zasilania jest prąd elektryczny. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest automatyczna. RENAULT przewidział dla tego samochodu 6 wersji silnikowych oraz 6 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
RENAULT Zoe Iconic R135 52 kWh to jedna z 6 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla RENAULT Zoe, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Zoe |
| Wersja | Iconic R135 52kWh |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2023 |
| Produkcja Do | 2024 |
| Moc | 100 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1400 kg |
| Szerokość | 1787 mm |
| Długość | 4087 mm |
| Wysokość | 1562 mm |
| Pakiety |
|