Model
Toyota Verso-S 1.33 MR`11 wytwarzano w latach 2010 - 2015. Wymiary tego Toyota Verso-S to: długość - 3990 mm, szerokość - 1695 mm oraz wysokość - 1595 mm. Takie gabaryty pozwoliły na wygospodarowanie 5 miejsc w przestrzeni pasażerskiej. Właściwy dostęp od kabiny daje 5 drzwi. Ze względu na swój rozmiar Verso-S waży 1905 kg co jest przeciętnym rezultatem w swojej klasie. Ten Verso-S 1.33 MR`11 występuje w 1 wersjach nadwozia.
Czytaj więcej o TOYOTA Verso-S
Silnik
W tej odmianie Toyota Verso-S 1.33 MR`11 znajduje się silnik, którego paliwem jest benzyna. Silnik pracujący w Verso-S 1.33 MR`11 posiada pojemność 1329 cm3. Jego moc to 99 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( null-biegowa ) automatycznej. W tym modelu Toyota Verso-S znajduje się napęd przedni (4x2). Poza wymienioną odmianą, ten model Toyota Verso-S posiada jeszcze 10 wersji.
Wyposażenie
W katalogu producent przewidział łącznie aż 10 wersji wyposażenia. Prezentowany Verso-S to wersja Premium MdrS. Takie samochód nosi oznaczenie Verso-S 1.33 MR`11.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak demonstrują się dane techniczne dla Toyota Verso-S 1.33 MR`11 w poszczególnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | Toyota |
|---|---|
| Model | Verso-S |
| Generacja | P12 |
| Wersja | Premium MdrS |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2011 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1329 cm³ |
| Moc | 73 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1905 kg |
| Szerokość | 1695 mm |
| Długość | 3990 mm |
| Wysokość | 1595 mm |
| Pakiety |
|