Co roku studenci kierunku mechanik samochodowy w szkole publicznej w Ypsilanti w stanie Michigan odmładzają stary samochód, który przekazują szkole jej sponsorzy. W tym roku do szkolnego serwisu trafił Cadillac Eldorado z roku 1967, podarowany przez Christophera Scotta Normana.

Prawie trzydzieści studentów pod nadzorem nauczyciela Billa Burnetta przez 77 dni pracowało nad zmodyfikowaniem czterdziestoletniego coupe. Cadillac posłużył im do praktycznego przetestowania nabytych umiejętności. Naprawili pogięte części nadwozia i pomalowali samochód nowym lakierem, a we wnętrzu pojawiła się nowa tapicerka. Pracowano także nad częściami mechanicznymi, ale nie doszło do żadnych modyfikacji podwyższających moc silnika.

Podczas marcowych targów zmodyfikowanych samochodów Autorama, które odbywają się w Detroit, Cadillac Eldorado studentów z Ypsilanti otrzymał trzecie miejsce w kategorii High School Custom. Aktualnie samochód wystawiono na sprzedaż, a pieniądze uzyskane w ten sposób zostaną wykorzystane przy kolejnym szkolnym projekcie.