Niedrogie nawigowanie: Blow GPS50B

Tomasz Okurowski
Tomasz Okurowski
Czy samochodowy nawigator bez map ma sens? Złośliwi twierdzą, że sprzęt bez map to propozycja dla osób którzy lubują się w pirackim oprogramowaniu. Łatwo jednak zapomnieć o użytkownikach starszego sprzętu, który z czasem wymaga wymiany na lepszy. Co wówczas zrobić z dotychczas użytkowanym oprogramowaniem? Najprościej przełożyć kartę z aplikacją nawigacyjną do nowego urządzenia. Albo skopiować dane do nowego sprzętu. A jakiego? A choćby takiego jak nowość marki Blow: model GPS50B.
Autor Tomasz Okurowski
Tomasz Okurowski

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Odpowiedź na pytanie przygotowana przez Onet Czat z AI:
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.
Wyczerpałeś dzienny limit konwersacji z Onet Czatem z AI. Spróbuj ponownie jutro. Pamiętaj, że wciąż możesz korzystać z treści na Onecie!