Ładowarka samochodowa coraz częściej pojawia się jako wyposażenie seryjne, jednak jest to w tym wypadku ładowarka indukcyjna. Co maja zatem zrobić ci, którzy nie mają najnowszego samochodu lub którzy potrzebują ładowarki standardowej na kabel? Rozwiązanie jest banalnie proste. Wystarczy skorzystać z naszego zestawienia, a już nigdy nie będzie problemu z rozładowanym telefonem lub innym urządzeniem.

Ładowarka samochodowa - Moshi Revolt Duo

Wysokiej klasy ładowarka samochodowa wyposażona w dwa niezależne porty USB o mocy 2.1 A każdy (w sumie 20 W). Dzięki temu w tym samym czasie można ładować np. iPhone'a 5/5s/5c/SE i iPada Air z maksymalną prędkością. Ładowarka Moshi Revolt Duo posiada również w zestawie odpinany kabel Lightning z certyfikatem Apple MFi, który można przedłużyć do długości 1.8 m np. dla pasażerów siedzących z tyłu. Ładowarka obsługuje także standardowe kable USB innych producentów i może ładować urządzeniach producentów innych niż Apple. Wbudowane zabezpieczenie przeciwprzepięciowe zapobiega dodatkowo przypadkowemu uszkodzeniu elektroniki podczas ładowania. Sprawdź cenę.

Ładowarka samochodowa - Technaxx Car Alarm + Car Charger TX-100

Alarm samochodowy połączony z 2 portową ładowarką samochodową USB montowaną w gnieździe zapalniczki samochodowej. Zasilanie 12/24V. Sensor PIR uaktywnia alarm po otwarciu drzwi, aktywując syrenę o głośności 110dB. 2 porty USB 1A do ładowania urządzeń mobilnych. Pilot do zdalnej aktywacji i dezaktywacji alarmu. Sprawdź cenę.

Ładowarka samochodowa - TTec USB Quantum Duo 3 4A z kablem USB Lightning

Kompaktowa ładowarka samochodowa Quantum USB o mocy 3.4A pozwalająca na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń (smartfona i tabletu lub dwóch smartfonów). W zestawie kabel lightning z certyfikatem Apple (Mfi) do produktów Apple. Gwarantowana jakość oraz stabilność ładowania, która nie uszkodzi urządzenia. Sprawdź cenę.

Ładowarka samochodowa - Samsung Universal Car Holder 4" 5.7" + Car Charger Mini USB-C

Zestaw składa się z oryginalnych akcesoriów marki Samsung: uchwytu samochodowego oraz ładowarki samochodowej. Uniwersalna stacja dokująca jest kompatybilna z telefonami o przekątnej od 4 do 5,7". Wygodne mocowanie pozwala zamontować gadżet zarówno na szybie, jak i desce rozdzielczej. Ładowarka o długości kabla 1,5 m sprawdzi się idealnie w każdej podróży. Sprawdź cenę.

Ładowarka samochodowa - BELKIN USB 1A Kabel Lightning 2.4A Czarno-Zielona

Oryginalna i funkcjonalna Ładowarka samochodowa marki Belkin. Dzięki niej w mig możesz naładować swoje urządzenie mobilne podczas podróży. Szybkie ładowanie Produkt wychodzi na przeciw oczekiwaniom użytkowników, oferując jeszcze sprawniejsze - nawet do 40% szybsze ładowanie. Dzięki swojej kompaktowej budowie i lekkiej konstrukcji mieści się w kieszeni czy torebce. Sprawdź cenę.

Ładowarka samochodowa - Tylt ładowarka ze złączem Lightning

Nową ładowarkę samochodową RIBBN od TYLT wyposażono w miły w dotyku, płaski kabel, który nie splącze się w transporcie. Wyjątkowa długość kabla (1 m) sprawia, że podczas ładowania telefon może znajdować się w uchwycie na kubek lub innej wygodnej lokalizacji. W zestawie znajduje się także złącze Lightning oraz dodatkowy, uniwersalny port USB do ładowania drugiego urządzenia. Natężenie 4,8 A umożliwia szybkie ładowanie dwóch smartfonów, a nawet dwóch tabletów jednocześnie. Sprawdź cenę.

Zapraszamy również do naszego artykułu o uchwytach do telefonów komórkowych – przejdź do materiału.