KOMPLETNE SYSTEMY NAWIGACJI SAMOCHODOWEJ

Wszystkie modele nawigacji – AVIC-F860BT, AVIC-F960BT oraz AVIC-F960DAB i AVIC-F60DAB - zapewniają profesjonalną jakość dźwięku oraz rozrywkę w samochodzie dla wszystkich pasażerów. Podłącz swój smartphone i dzięki trybowi AppRadio lub MirrorLink, a będziesz mógł zapewnić pasażerom rozrywkę odtwarzając muzykę lub filmy. Aplikacja AVICSYNC zapewnia dostęp do sieciowych funkcji takich, jak aktualne informacje na temat ruchu drogowego, najnowszych danych map oraz bieżących informacji.

Duży, 6,1’’ wyświetlacz dotykowy (AVIC-F60DAB z 7’’) został zaprojektowany tak, aby swoim nowym interfejsem przypominał system operacyjny Android podobnie, jak menu smartfonów, zapewniając intuicyjną obsługę.

DOSKONAŁA WSPÓŁPRACA ZE SMARTFONEM

Podłącz swojego smartfona do nawigacji AVIC w trybie AppRadio lub przez MirrorLink i podaruj rozrywkę swoim pasażerom. Słuchaj muzyki, oglądaj filmy, przeglądaj sieć i korzystaj z kompatybilnych aplikacji bezpośrednio z deski rozdzielczej.

Tryb AppRadio Pioneera zapewnia, zarówno użytkownikom iPhone i Android, dostęp i kontrolę wielu aplikacji bezpośrednio z dużego wyświetlacza dotykowego po podłączeniu telefonu iPhone 4/4S/5 lub kompatybilnego smartfona z systemem Android.

Podobnie do trybu AppRadio , MirrorLink oferuje interfejsy dla właściwych pojazdów i łączność z certyfikowanymi urządzeniami MirrorLink, takich jak smartfony Samsung, Nokia i inne. MirrorLink umożliwia podłączenie kompatybilnych smartfonów do nowych systemów Pioneera za pomocą opcjonalnego kabla USB. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do licznych aplikacji muzycznych i map w samochodzie.

LEPSZA ŁĄCZNOŚĆ BLUETOOTH

Używając wbudowanego modułu Bluetooth Parrot możesz z łatwością zapisać aż 1.000 kontaktów z połączonego telefonu, wykonywać rozmowy i bezprzewodowo odtwarzać muzykę. Przeglądaj bibliotekę muzyczną i kontakty ze smartfona - nie musząc go nawet dotykać.

Bluetooth Parrot działa w trybie HD voice, dzięki czemu jeszcze wyraźniej słychać rozmowę, a rozpoznawanie mowy jest znacznie skuteczniejsze.

Aby zmaksymalizować możliwości połączeń i jakość rozmów, w zestawie głośnomówiącym i bezprzewodowej transmisji audio, nawigacja posiada Bluetooth AVRCP 1.4, do przeglądania biblioteki multimediów użytkownika i HFP 1.6 z szerokopasmowym dźwiękiem dla czystszej jakości brzmienia. Dodatkowo zintegrowany Bluetooth wyposażony jest w " Sound Retriever AIR " , który wykorzystuje zaawansowany algorytm do ekstrapolacji danych audio pominiętych w procesie kompresji i transmisji Bluetooth.

ZASZALEJ Z MIXTRAX

Denerwują Cię przerwy między utworami? Technologia MIXTRAX będzie analizować Twoje utwory i stworzy dla Ciebie nieprzerwany muzyczny mix z DJ'skimi efektami.

ŚWIETNY WYGLĄD I ŁATWA OBSŁUGA

Każdy AVIC wyposażony jest w duży ekran dotykowy z funkcją multi-touch i poprawiony interfejs. Design systemu przypomina smartfony, dzięki czemu jego obsługa jest niezwykle intuicyjna. Dlatego nie będzie niepotrzebnie odciągać Twojej uwagi od prowadzenia samochodu.

AVIC-F60DAB wyposażyliśmy w jeszcze większy, 7-calowy ekran pojemnościowy, który zapewnia jeszcze przyjemniejszą obsługę.

DOSKONALE DOPASOWANY

Systemy AVIC zostały zaprojektowane z myślą o eleganckiej integracji z wnętrzem każdego samochodu. Dodatkowo, pozwalają na integrację z innymi systemami samochodowymi, takimi jak przyciski sterowania przy kierownicy, kamery cofania czy systemy klimatyzacji.

NAWIGACJA SIECIOWA

AVICSYNC oferuje najnowsze mapowanie i informacje turn-by-turn. Dzięki bezpłatnej aplikacji AVICSYNC zainstalowanej na podłączonym smartfonie , użytkownicy mogą uzyskać dostęp do usług, obejmujących ruch na drogach, pogodę i więcej, z kluczowymi informacjami/ ikonami na ekranie mapy. Najważniejszą funkcją sieciową AVICSYNC jest " TomTom HD Traffic " , który zawiera bardziej szczegółowe i świeższe informacje o ruchu drogowym niż RDS-TMC.

INTEGRACJA Z SIRI EYES

Siri Eyes Free dostępny jest dla użytkowników iPhone 4S/5/5C/5S poprzez dotknięcie dotykowego wyświetlacza. Po włączeniu Siri głos odtwarzany jest przez głośniki pojazdu, pytania i polecenia użytkownika są odbierane i przekazywane za pomocą mikrofonu zewnętrznego dostarczonego z systemem AVIC. Siri Eyes zapewnia dostęp do wielu funkcji, takich jak iPhone, wybór muzyki, słuchanie i pisanie wiadomości tekstowych, mapy, kalendarze, przypomnienia i więcej.

APPLE CarPlay

AVIC-F860BT jest jednym z pierwszych tego typu urządzeń na rynku wtórnym z funkcją Apple CarPlay (wymagana aktualizacja oprogramowania latem 2014). CarPlay umożliwia większe możliwości korzystania z Twojego iPhone® w samochodzie. CarPlay oferuje użytkownikom iPhone niezwykle intuicyjny sposób nawiązywania połączeń telefonicznych, korzystania z map, odtwarzania muzyki i dostęp do wiadomości. Wystarczy powiedzieć słowo lub dotknąć palcem ekranu.

Dodatkowe wbudowane funkcje:

- bezstratne odtwarzanie plików FLAC

- podwójne wejścia dla opcjonalnej kamery cofania czy przedniej

- Auto EQ i wyrównanie czasu

- 13-pasmowy korektor graficzny

- 10 mln punktów POI

- indywidualne konfigurowanie interfejsu użytkownika

- podwójne wejścia USB

- zintegrowany port HDMI (AVICF960BT)

- Aha radio

Więcej na:

www.pioneer.pl

www.facebook.com/Pioneer.Polska