Warto wiedzieć: 5 minut i już
Ostatnio pisaliście o stłuczkach i kradzieżach w kontekście Euro. Zastanawia mnie jedna sprawa, mianowicie zgłaszanie szkody. Mam właśnie taki problem, bo muszę zgłosić szkodę komunikacyjną. To całe wypełnianie papierowych kwestionariuszy jest strasznie czasochłonne, a ja nie mam do tego głowy. No i do tego lada moment zaczynają się mecze. Czy można zgłaszać szkody na spokojnie, najlepiej przez internet? Tak obecnie załatwiam większość spraw, np. kupienie biletów na mistrzostwa. Może istnieje możliwość rozwiązania tego problemu online?Marek z Warszawy