Od 7 stycznia 2014 roku wszystkie nowe samochody marki SEAT są dostępne z gwarancją na 4 lata lub do 120 000 km przebiegu, w tym dwa pierwsze lata bez limitu kilometrów. Jeżeli w tym okresie pojawi się usterka spowodowana wadą fabryczną lub materiałową, dowolny Punkt Serwisowy marki przeprowadzi naprawę gwarancyjną niepodlegającą opłacie, wykorzystując wyłącznie oryginalne części.

Jedyne, co musi posiadać ze sobą kierowca, chcący skorzystać z naprawy, to Karta Gwarancyjna.

Przedłużona ochrona idzie w parze z wysoką jakością modeli SEAT-a. Oferowana przez markę 4-letnia gwarancja to nie tylko wyróżnik SEAT-a, ale także wyjątkowe rozwiązanie na całym rynku motoryzacyjnym. Dzięki niej SEAT trafił do grona najbardziej solidnych i godnych zaufania producentów.

- Cieszymy się, że udało nam się zaoferować Klientom SEAT-a przedłużoną gwarancję. Dzięki niej, nasze samochody będą dostarczać nie tylko radości z jazdy i codziennej funkcjonalności, ale także zapewnią komfortową i bezproblemową eksploatację. 4-letnia ochrona to duży wyróżnik dla marki, który stawia nas w czołówce polskiego rynku - powiedział Tomasz Życki, dyrektor marki SEAT.

Gwarancja 4-letnia obejmuje wszystkie oferowane na polskim rynku modele. Ich ceny w 2014 roku to:SEAT Mii - od 33 200 zł,SEAT Ibiza – od 40 800 zł,SEAT Toledo – od 48 200 zł,SEAT Leon – od 53 100 zł,SEAT Altea – od 65 200 zł,SEAT Alhambra – od 100 800 zł