Nowym przewodniczącym zarządu Škoda Auto w dniu 1 października 2007 roku zostanie Reinhard Jung (56), który obecnie odpowiada za produkcję i logistykę marki Volkswagen. Zastąpi on na tym stanowisku Detlefa Wittiga (65), który po przekroczeniu granicy wieku emerytalnego, od października zostanie doradcą w dziale sprzedaży koncernu.

Natomiast Jung pracę w koncernie Volkswagen rozpoczął po ukończeniu studiów w zakresie budowy maszyn w 1974 roku. Pracował jako projektant, by zająć kierowniczą funkcję w realizacji zagranicznych projektów. Pracował w centralnym planowaniu w Wolfsburgu, a w Salzgitter odpowiadał za kierowanie marką Volkswagen. Od 1996 do 2001 roku kierował zakładem VW w Brunszwiku, następnie był prezydentem VW de Mexico, a w 2004 roku został członkiem kierownictwa marki Volkswagen odpowiedzialnym za produkcję i logistykę.

Obecnie też Reinhard Jung jest członkiem rady nadzorczej Škoda Auto. Tę funkcję przekaże dr J. Heizmannovi, członkowi zarządu VW odpowiedzialnemu za produkcję modeli specjalnych. Z rady nadzorczej odchodzi również Václav Petříček, którego zastąpi dr Horst Neumann, członek zarządu VW odpowiedzialny za sprawy personalne.