W okresie jesienno-zimowym, kiedy szybko robi się ciemno, jeszcze ważniejsze są kompletne i poprawnie wyregulowane światła w samochodzie. Wtedy kierowca może szybciej dostrzec przeszkodę lub pieszego na drodze lub poboczu. To podstawa bezpieczeństwa.

Niestety nadal wielu kierowców nie traktuje tego poważnie, więc na polskich drogach nie brakuje pojazdów oślepiających innych lub z oświetleniem w złym stanie. Rozpoczęta 19 października kampania "Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo" ma na celu uświadomienie kierującym wpływu jakości i stanu oświetlenia na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

powiedział prof. Marcin Ślęzak, dyrektor Instytutu Transportu Samochodowego.

W ramach kampanii kierowcy mogą bezpłatnie sprawdzić stan i ustawienie świateł w swoich pojazdach. Ostatni tegoroczny termin to: sobota 9 grudnia. Poniżej publikujemy wykaz liczący blisko 1400 stacji diagnostycznych w całej Polsce, które biorą udział w akcji.

Kampania została zainicjowana przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wspólnie z Instytutem Transportu Samochodowego. Partnerami przedsięwzięcia są: Neptis S.A. – operator komunikatora Yanosik, Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, Polski Związek Motorowy, DEKRA Polska Sp. z o.o., Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji, sieć stacji Speed Car Sp. z o.o., Screen Network S.A. oraz Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Lista stacji biorących udział w akcji:

Dolnośląskie
1 Speed Car Jelenia Góra Al. Jana Pawła II 47, 58-500 Jelenia Góra
2 PHU Przemysław Grochowski PSKP Biała 193, 59-225 Chojnów
3 PUH AUTO-SERVICE Sp. z o.o Lisowice 94, 59-230 Prochowice
4 Stacja Kontroli Pojazdów „Opony EXPRESS”  ul. Boczna 8, 59-300 Lubin
5 SKP Dominik Machtylski, Piotr Matijczak S.C. ul. Bracka 1a, 59-100 Polkowice
6 OSKP ul. Bystrzycka 14, 58-100 Świdnica
7 Stacja Kontroli Pojazdów „Chłopaki z Peronu” ul. Chocianowska 15A, 59-300 Lubin
8 SKP AUTO KOMPLEKS s.c. ul. Dworcowa Górna 1C, 58-250 Pieszyce
9 SKP CHOLEWA ROJEK s.c. ul. Główna 80A, 58-241 Piława Dolna
10 Speed Car Wrocław Hubska ul. Hubska 112, 50-505 Wrocław
11 Rojak E.S. Okręgowa Stacja kontroli pojazdów ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14, 59-400 Jawor 
12 SKP GARAŻ 3 s.c. Grzegorz Pendyk, Łukasz Wolniak ul. Kopernika 11L, 58-200 Dzierżoniów
13 Okręgowa Stacja kontroli Pojazdów  ul. Kopernika 30, 59-800 Lubań
14 SKP Matkowscy ul. Legnicka 4, 59-100 Polkowice
15 Polski Związek Motorowy ul. Marii Skłodowskiej - Curie 177, 59-300 Lublin
16 "MECHANICZNA 5" Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Mechaniczna 5, 67-200 Głogów
17 Polski Związek Motorowy ul. Na Niskich Łąkach 4, 50-422 Wrocław
18 AUTO-MAR Sp. z o.o ul. Obornicka 49, 55-100 Trzebnica
19 Speed Car Lubin ul. Paderewskiego 88 (na Shell), 59-300 Lubin
20 PPHU "AKSEL-PLUS" Spółka Jawna Barbara i Jakub Błaszczyk ul. Parkowa 14A, 58-260 Bielawa
21 Polski Związek Motorowy ul. Składowa 1, 59-300 Lubin
22 „PEGAZ” S.C Stacja Kontroli Pojazdów ul. Skłodowskiej- Curie 190, 59-300 Lubin
23 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie ul. Staszica 5, 57-100 Strzelin
24 MARTIN&MATEO OSKP ul. Szarych Szeregów 6, 58-100 Świdnica
25 Speed Car Dzierżoniów ul. Świdnicka 69, 58-200 Dzierżoniów
26 OSKP „EKO-WOD” ul. Towarowa 12-14, 58-100 Świdnica
27 Stacja Kontroli Pojazdów Budrol s.c ul. Witosa 16, 59-305 Rudna
28 Polski Związek Motorowy ul. Wolności 57, 58-500 Jelenia Góra
29 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów P.H.U Julianna Wrona ul. Wrocławska 1a, 59-330 Ścinawa
30 Stacja Diaggnostyczna JAAD s.c ul. Ząbkowicka 67, 58-200 Dzierżoniów
31 Stacja Kontroli Pojazdów ul. Zgorzelecka 18, 59-800 Lubań 
32 Okręgową Stacja Kontroli Pojazdów Strzelczyk  ul. Złotoryjska 178/184, 59-220 Legnica 
Kujawsko-pomorskie
33 Speed Car Włocławek Al. Kaziemierza Wielkiego 6B, 87-806 Włocławek
34 Stacja Kontroli Pojazdów Dierzążno 31, 88-330 Dzierzążno
35 PHU Cezary Borowiak Dylewo 1, 87-500 Rypin
36 TRANS Kruszwica Sp. zo.o. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Kobylniki 35, 88-100 Kruszwica 
37 Janmar Sp.j. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Krukówko 29, 89-115 Krukówko
38 OSKP w Lubaszczu Lubaszcz 15, 89-100 Nakło
39 Stacja Diagnostyczna P.H.U. Sojar Sp. J.A.A.J Romanowscy Lubin 90, 87-620 Lubin
40 AUTOCENTRUM Katarzyna Marcin Stankiewicz Ławy 5, 87-500 Rypin
41 Auto-Serwis Janusz Tomasik Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Michałowo 14, 88-140 Gniewkowo 
42 Autek Spółka Cywilna, Danuta Kabath, Dorota Mączyńska: Obórznia 11a, 89-210 Łabiszyn
43 OSKP Roman Gwiazda Padniewko 2, 88-300 Mogilno
44 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Sławomir Chmurzński Plewno 4A, 86-122 Plewno
45 J M Auto Serwis Marek Antczak Sikorowo 41, 88-101 Inowrocław 
46 T-Service OSKP Świedziebnia 40e, 87-337 Świedziebnia
47 Etna PHU - Dygulski Tomasz ul. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich 10, 86-122 Bukowiec
48 T-Service OSKP ul. 18 Stycznia 74, 87-300 Brodnica 
49 Pałuckie Centrum Motoryzacji Czesława Kurek ul. 700-lecia 30, 88-400 Żnin 
50 Auto-Moto -Treider s.c. ul. Akacjowa 2, 89-530 Śliwice
51 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów "WOZOWNIA" ul. Armii Krajowej 3, 86-100 Świecie
52 ZUH Józef Stuczyński Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Brodnicka 23, 87-410 Kowalewo Pomorskie
53 POL-ZBYT Firma Motoryzacyjna Sp. z o.o Sp.K ul. Cegielniana 9A, 89-501 Tuchola
54 Prywatna stacja diagnostyki samochodowej Grzegorz Nawrocki ul. Chabrowa 5, 87-600 Lipno
55 PPH FIRMA SADWSKI Sp. z o.o ul. Chełmińska 208, 86-300 Grudziądz
56 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Chojnicka 19, 89-430 Kamień Krajeński 
57 Okręgowa stacja kontroli pojazdów translas CT/012 ul. Długa 25/39, 87-100 Toruń
58 OSKP Auto Partner ul. Długa 2B, 86-120 Serock
59 Zakład Mechaniki, Blacharstwa Pojazdowego, Pomoc Drogowa Krzysztof Przybyła ul. Dworcowa 18, 88-190 Barcin 
60 OSKP GS Samopomoc Chłopska ul. Dworcowa 8, 86-120 Pruszcz 
61 OSKP PZM Żnin ul. Gnieźnieńska 8, 88-400 Żnin
62 POM ul. Graniczna 1, 87-300 Brodnica 
63 AUTO-MOTO EXPORT-IMPORT CELMER ul. Hebanowa 26, 87-100 Toruń
64 Stacja Kontroli Pojazdów DAS Dobrzyński ul. Inowrocławska 20, 88-320 Strzelno
65 Stacja Diagnostyczna Autex ul. Jana Pawła II 1, 89-200 Szubin
66 P.U.H. TOSPOL S.C. ul. Karabinierów 10, 86-300 Grudziądz
67 NEVADA - BIS Stella Podkowska ul. Klasztorna 13, 87-630 Skępe
68 Firma Usługowo - Handlowa STOLGUM S.c. Przemysław Kopydłowski, Sławomir Niedbalski ul. Kolejowa 18, 88-420 Rogowo 
69 Stacja Kontroli Pojazdów "Grupa Nawrocki" ul. Komunalna 2, 87-162 Lubicz Górny
70 SKP PZM Grudziądz ul. Kościuszki 25-27, 86-300 Grudziądz
71 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów KR Moto. Sp.zo.o. ul. Królowej Jadwigi 2a, 87- 610 Dobrzyń nad Wisłą 
72 SKP PZM Włocławek ul. Łęgska 49, 87-800 Włocławek
73 ROMIĘS ul. Łunawska 14, 86-200 Chełmno
74 FUH Auto-Moto Export-Import Celmer Jerzy ul. M.C. Skłodowskiej 103B, 87-100 Toruń
75 RUSINEK JAN Stacja kontroli i Diagnostyki Pojazdów ul. Macieja Rataja 1, 87-200 Wąbrzeźno
76 Zakład diagnostyki samochodowej  ul. Magazynowa 4, 86-200 Chełmno
77 SOS Zbigniew Gawroński ul. Mleczarska 21, 87-500 Rypin 
78 AUTOSERWIS M. Rejs i Spółka ul. Mleczarska 23, 87-500 Rypin
79 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Sławomir Szalewski ul. Nakielska 11, 89-240 Kcynia
80 SKP PZM Bydgoszcz ul. Nakielska 71a, 85-347 Bydgoszcz
81 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów OSM CUIAVIA ul. Nowa 32, 88-100 Inowrocław 
82 Warsztat Samochodowy Kamiński i spółka ul. Olsztyńska 5, 87-300 Karbowo
83 OSKP PZM Radziejów ul. Parkowa 3, 88-200 Radziejów
84 Bosch Service Zbigniew Gawroński ul. Piłsudskiego 47, 87-500 Rypin
85 ASPEKT Muranowski ul. Płocka 41, 87-630 Skępe
86 ROMIĘS ul. Podgórna 36, 86-200 Chełmno 
87 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PKS ul. Podgórna 66a, 87-300 Brodnica 
88 NEO-System  ul. Podgórna 80b, 87-300 Brodnica 
89 Autoczar Stacja Kontroli Pojazdów  ul. Poznańska 234, 86-100 Toruń
90 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Przemysłowa 10, 87-700 Aleksandrów Kujawski
91 Stacja Kontroli Pojazdów ul. Przemysłowa 17, 87-330 Jabłonowo Pomorskie
92 SKP PZM Inowrocław ul. Ratuszowa 29, 88-110 Inowrocław
93 PHU Lewand Ryszard Lewandowski OSKP ul. Rynarzewska 6, 89-210 Łabiszyn
94 KP PSP ul. Sienkiewicza 23, 87-301 Brodnica
95 Warsztat samochodowy Kamiński i spółka ul. Sikorskiego 17b, 87-300 Brodnica
96 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Drewmot ul. Sokołowska 23, 87-400 Golub-Dobrzyń
97 EROL Elżbieta Radecka Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Sokołowska 7, 87-400 Golub-Dobrzyń
98 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów KR Moto. Sp.zo.o. ul. Spółdzielcza 1, 87-600 Lipno
99 Auto Chmara ul. Szkolna 7, 89-511 Cekcyn
100 Auto-Serwis Janusz Tomasik Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Szosa Bydgoska 1B, 88-180 Złotniki Kujawskie 
101 DEKRA Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Szosa Bydgoska 86, 87-100 Toruń
102 OSKP PZM Toruń ul. Szosa Lubicka 90, 87-100 Toruń
103 Auto Zarębski Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Szosa Rypińska 32, 87-400 Golub-Dobrzyń
104 Popławski Rafał Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe ul. Św. Jana 8A, 88-170 Pakość
105 BOTOJAN ul. Św. M. Kolbego 18, 85-433 Bydgoszcz
106 Stacja Kontroli Pojazdów GS Samopomoc Chłopska ul. Św. Wojciecha 3A, 88-190 Barcin
107 Serwis Samochodowy Wiese ul. Świecka 74-76, 89-500 Tuchola
108 Autoryzowany Serwis Plichta ul. Toruńska 85, 87-162 Lubicz Dolny
109 SKP PZM Bydgoszcz ul. Wczasowa 10, 85-150 Bydgoszcz
110 Inter – Poż Stacja Kontroli pojazdów Roman Gwiazda ul. Wilkońskiego 32, 88-160 Janikowo 
111 AUTO-RENO-LAK Janina Sosokal ul. Wojska Polskiego 42, 85-825 Bydgoszcz
112 Autoservis Buchalscy - Stacja Kontroli Pojazdów ul. Wrzosowa 1/17a, 87-330 Piecewo
113 Serwis samochodowy STB AUTO       Stanisław Butniewski ul. Wyszyńskiego 1, 87-140 Browina
114 PHU Stacja Kontroli Pojazdów ul. Zbożowa 4, 88-320 Strzelno
115 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "IKO" Artur Lupa ul. Zielona 5, 88-430 Janowiec Wlkp. 
116 OSKP KLF Klaudiusz Faleńczyk Zbrachlin 44, 86-120 Pruszcz 
117 DIAGNOTEST  Kazimierz Lewandowski Zelgno 25, 87-140 Zelgno
Lubelskie
118 OSKP LOP/008  Al. 600 Lecia 24 , 24-300 Opole Lub.
119 Auto-Mik II Al. Armii Krajowej 20, 21-040 Świdnik
120 Rudnik Tumay Al. Kraśnicka 222, 21-030 Lublin 
121 Autotest-Stacja Kontroli Pojazdów Al. Kraśnicka 5, 20-718 Lublin
122 Auto Serwis Marianna Skiba Al. Lotników Polskich 154, 21-040 Świdnik
123 Rudnik Tumay Al. Niepodległości 10a, 23-204 Kraśnik
124 AUTO PLUS Anna Niedziela Al. Spółdzielczości Pracy 74A, 20-147 Lublin
125 OSKP Warowny Dąbia Stara 32, 08-500 Ryki
126 Wschód Ireneusz Derecki Horodyszcze Kolonia 39D, Chełm
127 Orkanika Sp. z o.o. Jacków 95, 21-007 Mełgiew
128 Bosch Service Pilzak-Auto Jakubówka 17A, 08-503 Nowodwór
129 Speed Car Nałęczów Kolonia Bochotnica (przy Biedronce), 24-150 Nałęczów
130 SOP Stanisław Kusiak Miączyn - Stacja 48a, 22-455 Miączyn
131 HANESCO Speed Car Lublin Nałęczowska 73, 20-701 Lublin
132 PSKP Zenon Wiak Nowodwór 69C, 08-503 Nowodwór
133 Carmax Dariusz Nowakowski Parchatka 3, 24-120 Kazimierz Dolny
134 SKP LLU/041 Stanin 127K, 21-421 Tuchowicz
135 Auto Service Warowny - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Ryki Stara Dąbia 32, 08-500 Ryki
136 Stacja Kontroli Pojazdów Allsat Trawniki-Kolonia 46, 21-044 Trawniki
137 4 koła Tomasz Łokiński ul. 3 Maja 18a, 22-100 Chełm
138 Rudnik Tumay ul. Akacjowa 34, 23-206 Stróża-Kolonia
139 OSKP MPK Lublin ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin
140 Fundament Sp. z o.o. ul. Armii Krajowej 31, 22-100 Chełm
141 PZM OZDG Sp. z o.o. ul. B.Prusa 8, 20-064 Lublin
142 MIREX ul. Brzeska 111, 21-500 Biała Podlaska
143 SKP  ul. Chełmska 109a, 22-120 Wojsławice 
144 Usługi Motoryzacyjne FAST FIX ul. Długa 4A, 23-400 Tereszpol
145 SKP TOP SPIN ul. Dzieci Zamojszczyzny 1d, 22-400 Zamość
146 AUTOSTORCZYK  ul. Fabryczna 24, 08-500 Ryki
147 SMYK s.c. ul. Grobla 17, 22 - 300 Krasnystaw
148 PSP Hrubieszów ul. Gródecka 36, 22-500 Hrubieszów 
149 Speed Car Lublin, Jana Pawła II ul. Jana Pawła II 15, 20-535 Lublin
150 Speed Car Biała Podlaska ul. Jana Pawła II 15, 21-500 Biała Podlaska
151 AUTO SERWIS WEJMAN ul. Kazimierska 33, 24-100 Puławy
152 LATEK ul. Kleeberga 22, 21-150 Kock
153 Firma Handlowo-Usługowa Józef Szlendak ul. Kocka 179, 08-530 Dęblin
154 OSKP Zaprzała  ul. Kolejowa 12A, 22-500 Hrubieszów 
155 Speed Car Chełm ul. Kolejowa 38, 22-100 Chełm
156 Picar ul. Kościuszki 48a, 23-213 Zakrzówek 
157 Olmed  ul. Krasnystawska 54, 21-010 Łęczna
158 SKP AUTO-LUX ul. Kryształowa 4, 22-550 Werbkowice 
159 ABS ul. Krzeszowska 55, 23-400 Biłgoraj
160 Speed Car Lubartów ul. Lawendowa 3, 21-100 Lubartów
161 CDS Centrum Diagnostyczno-serwisowe LLE007 ul. Lubelska 11B, 21-070 Cyców
162 AUTO PIKUL ul. Lubelska 63a, 24-100 Puławy
163 SKP MADEX (tylko 21.11.2023) ul. Lubelska 64, 22-400 Zamość
164 Speed Car Zamość ul. Lubelska 68, 22-400 Zamość
165 Speed Car Pawłów ul. Lubelska 72, 22-172 Pawłów
166 Okręgowa Stacja Kontroli ul. Lwowska 126, 22-600 Tomaszów Lubelski
167 OSKP LLU/036 ul. Łapiguz 100, 21-400 Łuków
168 Bosch Car Service AUTOKOMPLEKS ul. Marii Konopnickiej 2a, 08-530 Dęblin
169 Hanesco Grupa Speed Car  ul. Nałęczowska 73, 20-701 Lublin
170 Speed Car Zamość ul. Odrodzenia 22A, 22-400 Zamość
171 Respol  ul. Oś. Kolonia Trębaczów 167, 21-010
172 MILEROL  ul. Partyzancka 11B, 21-020 Milejów
173 Speed Car Lublin, Scania ul. Piasecka 20 (na Scanii), 21-040 Świdnik
174 Cejsi.Car ul. Piasecka 32A, 21-007 Krępiec
175 SKP LLU/002 ul. Piłsudskiego 29, 21-400 Łuków
176 Speed Car ul. Polna 4, 21-010 Łęczna
177 MIREX Bosch Car Serwis ul. Północna 16, 21-500 Biała Podlaska
178 Tomasz Tobiasz MAX OSKP ul. Przemysłowa 11g, 08-500 Ryki
179 AM TRANS SP. Z O.O. ul. Przemysłowa 28, 22-100 Chełm 
180 AUTO PAR - OSKP ul. Przemysłowa 3, 21-200 Parczew
181 SKP LLU/028 ul. Radzyńska 9D, 21-400 Łuków
182 OSKP DAPEX ul. Rampa Brzeska 25, 22-100 Chełm
183 Ad Rem Auto Complex  ul. Rudzka 1E, 24-130 Końskowola
184 AS CAR ul. Słowackiego 26, 08-500 Ryki
185 Speed Car Puławy ul. Sosnowa 23, 24-100 Puławy
186 Automik  ul. Sportowa 1, 21-010 Łęczna 
187 OSKP Allstar ul. Starowiejska 12, 22-400 Zamość
188 OSKP AUTO-DIAG (tylko 18.11.2023) ul. Starowiejska 2B, 22-400 Zamość
189 OSKP ZURIS (tylko 18.11.2023 i 09.12.2023) ul. Szczebrzeska 121, 22-400 Zamość
190 PSKP CKZ Zamość ul. Szczebrzeska 41, 22-400 Zamość
191 Stacja Obsługi Samochodów Włodzimierz Lesisz ul. Szpitalna 2, 08-530 Dęblin
192 Fundament Sp. z o.o. ul. Szpitalna 42, 22-100 Chełm
193 Trans Tyt ul. Św. Jana Pawła II 11, 23-420 Tarnogród
194 OSKP LLU/024 ul. Świderska 143, 21-400 Łuków
195 OSKP LLU/025 ul. Świętochowskiego 30, 21-400 Łuków
196 OSKP Auto-Max Piotr Koryś ul. Targowa 6, 08-550 Kłoczew
197 Rudnik Tumay ul. Tatarakowa 10, 24-220 Niedrzwica Kościelna
198 Okręgowa Stacja Kontroli Polazdów ul. Tomaszowska 119, 22-678 Ulhówek
199 Stacja Kontroli Pojazdów MOTO SERVIS Mariusz Chlebicki ul. Tomaszowska 49, 22-650 Łaszczów
200 FAST-FIX Speed Car ul. Wiejska 20A, 23-400 Biłgoraj
201 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Wielka 96, 22-630 Tyszowce
202 PPHU AUTO BOSS LEDER s.c ul. Wojska Polskiego 29, 24-170 Kurów
203 Autodiagnostyka ul. Zamojska 7, 22-600 Rogóźno
204 OSKP LHR/016 ul. Zamojska 8, 22-530 Mircze 
205 PSKP ZSS nr 1 im. Władysława Korżyka ul. Żytnia 5, 08-500 Ryki
206 CAR-GAZ I s.c.  Wólka Orłowska 65, 22 - 375 Izbica
207 ASMOT Krasnystaw Zakręcie 2H, 22 - 300 Krasnystaw
208 Speed Car Żółkiewka 104, 22-335 Żółkiewka
Lubuskie
209 Falko - Trans Serwis Strzeszowice 37, 68-212 Trzebiel
210 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Aleja PCK 8, 67-400 Wschowa
211 Okręgowa stacja kontroli pojazdów ul. Aleja Piastów 19, 66-530 Drezdenko
212 OSKP CIOCH Dorota Pastuszak ul. Głogowska 113, 67-100 Nowa Sól
213 First Stop Bauimpex Stacja Kontroli Pojazdów ul. Gorzowska 17, 66-500 Strzelce Krajeńskie
214 OSKP Kożuchów ul. Grota Roweckiego 6, 67-120 Kożuchów
215 Masa  ul. Gubińska 44, 66-600 Krosno Odrzańskie 
216 WronCar-Trans Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Inwestycyjna 13, 68-320 Jasień
217 Filip spółk z o.o. ul. Jana III Sobieskiego 6, 66-200 Świebodzin
218 Stacja Kontroli Pojazdów Kościcki ul. Jana Kilińskiego 30, 68-200 Żary
219 ELEAR Sp. z o.o. ul. Jana Pawla II 2, 66-400 Gorzów Wlkp. 
220 Samochodowa Stacja Diagnostyczna ul. Kolejowa 24, 68-100 Żagań
221 OSKP Krzysztof Chlebowski ul. Konstruktorów 4, 67-100 Nowa Sól
222 OSKP Paweł Karpiński ul. Koszarowa 10, 67-120 Kożuchów
223 Z.P.U.H. "POLDEX" ul. Kościuszki 143b, 66-540 Stare Kurowo
224 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Kurpińskiego 1a, 67-400 Wschowa
225 Maszoński-Service ul. Lipowa 36, 69-200 Sulęcin
226 SMART ul. Łąki Zamkowe 2a, 66-200 Świebodzin
227 "JORDAN" Stacja Kontroli Pojazdów ul. Myśliborska 43, 66-400 Gorzów Wielkopolski
228 Sajewicz - Sajewicz ul. Nowosolska 1, 67-100 Rudno
229 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów  ul. Obrońców Warszawy 36C, 67-400 Wschowa
230 OSKP AS Kazimierz Polenceusz ul. Odrzański Młyńska 13, 67-115 Bytom
231 PSKP Rafał Popowicz ul. Okrężna 3, 67-100 Nowa Sól
232 PKS Żary ul. Okrzei 31-33, 68-200 Żary
233 OSKIOP BIEDRZYCCY ul. Piłkarska 19, 66-400 Gorzów Wlkp.
234 Zakład Mechaniki i Diagnostyki Poljazdowej Andrzej Janków ul. Piłsudskiego 51, 68-100 Żagań
235 Stacja Kontroli Pojazdów Zespołu Szkół Technicznych ul. Przemysłowa 11, 68-300 Lubsko
236 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Przemysłowa 33a, 67-410 Sława
237 TIRMET Sp. z o.o ul. Radzyńska 4, 21-560 Międzyrzecz Podlaski
238 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. REYMONTA 3, 68-300 LUBSKO
239 AUTO-EKSPERT S.C. ul. Sikorskiego 23, 66-200 Świebodzin
240 PUH "MASA" Sp. z o.o ul. Sulechowska 32, 65-022 Zielona Góra
241 OSKP Stanisław Wróbel ul. Walczaka 26, 66-400 Gorzów Wlkp.
242 Falko - Trans Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Wapienna 5, 68-200 Żary
243 Polski Związek Motorowy ul. Wiejska 10, 65-609 Zielona Góra
244 OSKP Mariusz Cioch ul. Wiejska 2, 67-300 Szprotawa 
245 J-Tech ul. Wojska Polskiego 69a, 69-100 Słubice
246 OSKP Zastal Transport ul. Zielonogórska 138, 67-100 Nowa Sól 
247 ART.-SHIELD Sp. Z o.o. ul. Żwirowa 126, 66-400 Gorzów Wlkp.
łódzkie
248 Speed Car Sieradz Aleja Grunwaldzka 28, 98-200 Sieradz
249 SKP DĘBOWA GÓRA Dębowa Góra 53, 96-116 Dębowa Góra
250 PHU "BIREX" Drzązna 1A, 98-285 Wróblew
251 STACJA KONTROLI POJAZDÓW TERESA KOWALSKA Irenów 25, 26-333 Paradyż
252 Euro Warsztat AUTO MOBIL SERWIS KNOP Kozenin 49c, 26-332 Sławno
253 PARDEJ JÓZEF USŁUGI TRANSPORTOWE Kunice 77, 26-332 Sławno
254 Stacja Diagnostyczna s.c Paluch Miklesz 5, 98-270 Złoczew
255 PHU MERC-BUS Podklucze 28A, 97-420 Szczerców
256 PHU Dyzio Sierakowice Prawe 141b 96-100 Skierniewice
257 FIOLETOWA STACJA Strzyboga 40i, 96-115 Nowy Kawęczyn
258 OSKP ul. 1000-lecia 41, 98-358 Kiełczyglów
259 Z.P.U.H. ANDRZEJ ROSZKOWSKI ul. 17 Stycznia 28, 26-330 Żarnów
260 OMEGA-Małgorzata Gotwald Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Al.Włókniarzy 3, 97-400 Bełchatów
261 OSKP Polskiego Związku Motorowego OZDG Sp. z o.o. ul. Aleksandrowska 2/8, 91-120 Łódź
262 AUTOTANK Andrzej Gotwald OSKP ul. Armii Krajowej 6, 97-400 Bełchatów
263 P.H.U RAW-GAZ Piotr Ornafa ul. Biała 5B, 96-200 Rawa Mazowiecka
264 Gumax Bosch Car Service ul. Bończy Załęskiego 29, 26-300 Opoczno
265 OSKP PRUSZYŃSKI KALUŻNY SP. Z O. O. ul. Brzezińska 5A, 95-020 Andrespol
266 NOWUN Piotr Nowicki ul. Cegielniana 7, 98-290 Warta
267 „KRYSPAK” CZARNECKI SPÓŁKA JAWNA  ul. Cmentarna 2, 26-340 Drzewica
268 SKP Czerwona ul. Czerwona 2A, 96-100 Skierniewice
269 PZM OZDG ul. Czerwona 7, 96-100 Skierniewice
270 OSKP ul. Częstochowska 8, 98-355 Raciszyn
271 AUTO-MARK ul. Częstochowska 95, 98-330 Pajęczno
272 OSKP ul. Dąbska 55, 99-210 Uniejów
273 BUDBAR Piotr Bartczak ul. Długa 128, 95-100 Zgierz
274 SKP Bryłka ul. Fabryczna 37, 98-400 Wieruszów
275 BARTEX Wiesław Bąk ul. Fabryczna 44/46, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
276 OSKP WORD ul. Gliniana 17, 97-300 Piotrków Trybunalski
277 Speed Car Sieradz ul. Grunwaldzka 27, 98-200 Sieradz
278 Damal ul. Jana Pawła II 35, 95-050 Konstantynów Łodzki
279 RAVASO Sp. z. o. o.  ul. Katowicka 2, 96-200 Rawa Mazowiecka
280 Stacja kontroli pojazdów Polskiego Związku Motorowego Sp. z o.o.  ul. Kolejowa 1, 98-220 Zduńska Wola
281 SKP ul. Kolejowa 1, 99-434 Domaniewice
282 GASTERM SP. Z O.O. ul. Kolejowa 32A, 26-340 Drzewica
283 ZAKŁAD DIAGNOSTYKI I NAPRAWY POJAZDÓW STANISŁAW PAPIS ul. Kolejowa 9B, 26-340 Drzewica
284 OSKP Zygmunt Walerian ul. Konopnickiej 5, 97-438 Rusiec
285 NFK J.Kopa Spółka Jawna ul. Kościelna 7, 95-070 Rąbień
286 ADJANEX Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Kościuszki 99, 98-330 Pajęczno
287 PZM OZDG. Sp. z o.o.  ul. Ks. Rembowskiego 8, 95-100 Zgierz
288 FIESTA PLUS Sp. z o.o ul. Ksawerów 7, 95-200 Pabianice
289 MOTOMIKS STACJA KONTROLI POJAZDÓW ul. Lewa 13, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
290 "ARIS" P.P.H.U. Andrzej Czerepok ul. Łęczycka 11, 95-100 Zgierz
291 AUTOTEAM LP ul. Łowicka 127, 96-100 Skierniewice
292 Diagnostka Badania Techniczne Pojazdów Kaźmierczak ul. Małczewska 28, 95-060 Brzeziny
293 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów JK Auto Centrum Jakub Kołakowski ul. Marii Skłodowskiej-Curie 164, 96-100 Skierniewice 
294 Stacja Obsługi i Kontroli Pojazdów Bogusław Mech ul. Maszkowska 36, 95-035 Ozorków
295 OSKP EBE/023 ul. Milenijna 17, 97-410 Kleszczów
296 GRABEN OSKP ul. Milenijna 1A, 97-410 Żłobnica
297 OSKP AUTOMARK ul. Mostowa 3, 98-220 Zduńska Wola
298 Polski Związek Motorowy ul. Nadbzurzańska 1, 99-400 Łowicz
299 OSKP AUTOCENTRUM ELCAR ul. Narutowicza 59, 97-500 Radomsko
300 Spółdzielnia usług motoryzacyjnych i transportowych. Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Objazdowa 2, 98-100 Łask 
301 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE KRZYWKOWSKI JERZY ul. Opoczyńska 1C 26-330 Żarnów
302 OSKP MACHUDERA ul. Ozorkowskie Przedmieście 73, 99-100 Łęczyca
303 Wytwórczo-Usługowa Spółdzielnia Pracy Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Pabianicka 26, 97-400 Bełchatów
304 OSKP EBR/03 ul. Paprotnia 11a, 95-060 Brzeziny
305 USŁUGI MOTORYZACYJNE ROBERT BALCERAK ul. Partyzantów 2d, 95-040 Koluszki
306 OSKP – Andrzej Majewski ul. Pastwiskowa 4,98-170 Widawa
307 STEHCEMP OSKP ul. Piłsudskiego 41A, 98-355 Działoszyn
308 SKP ul. Piłsudskiego 45/47, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
309 OSKP EBE 010 ul. Piotrkowska 46, 97-425 Zelów
310 Premio Soltrade Opoczno ul. Piotrkowska 61m, 26-300 Opoczno
311 CERAMIKA SERWIS SPÓŁA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Piotrkowska 83-89, 26-300 Opoczno
312 SKP ul. Płk Adama Nadachowskiego 14, 95-047 Jeżów
313 ALWI SKP Jakub Chałupka ul. Przemysłowa 12, 96-200 Rawa Mazowiecka
314 ENTECH Sp. z o.o ul. Ratajska 11B, 91-231 Łódź
315 GEO-GUM S.C. ul. Rolna1, 26-300 Opoczno
316 Renova ul. Sienkiewicza 80, 95-060 Brzeziny
317 EKO-OIL Sp. z o.o Sp.K ul. Sieradzka 4, 98- 275 Brzeźnio
318 OSKP PIOBOCAR ul. Sikorskiego 30, 95-200 Pabianice
319 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów TECH-BUD ul. Skierniewicka 8, 96-200 Rawa Mazowiecka
320 OSKP P.H.U. AUTO-SERVICE JAROSŁAW NIŻNIKOWSKI ul. Słowackiego 99, 95-040 Koluszki
321 Firma Usługowo-Handlowa VITO Tomasz Wojakowski ul. Staszica 10, 97-400 Bełchatów
322 OSKP LANDCAR DARIUSZ KRZEWIŃSKI ul. Stropowa 4/6, 95-030 Starowa Góra
323 BLUE MonikaSzcześniak ul. Tadeusza Czackiego 12, 95-015 Głowno
324 OSKP PZM ul. Targowa 15, 99-200 Poddębice
325 PKS Wieluń Sp. z o.o ul. Traugutta 53, 98-300 Wieluń
326 OSKP MUSTANG-CAR SP. Z O. O. ul. Tuszyńska 219, 95-020 Stróża
327 OSKP MZK Tomaszów Maz ul. Warszawska 109/111, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
328 OSKP ul. Warszawska 13, 99-423 Bielawy
329 OSKP Bryłka ul. Witosa 2, 98-400 Wieruszów
330 OSKP PKS ul. Wodna 7, 98-300 Wieluń
331 Speed Car Łódź ul. Wyszyńskiego 27, 90-001 Łódź
332 STACJA OBSŁUGI SAMOCHODÓW ELMAR S.C. R. SNITA, P.SUSKI ul. Zakątna 2, 26-300 Opoczno
333 PHU Stępniak ul. Zamkowa Wola 44, 96-200 Rawa Mazowiecka
334 SKP ul. Zgierska 108, 90-001 Łódź
335 Q SERVICE CASTROL RPM Serwis - Warsztat i Stacja kontroli pojazdów Zameczek 23, 26-300 Opoczno
Małopolskie
336 Speedcar - SKP Nowy Sącz P.Golonka E.Krawczyk Spółka Jawna Aleje Piłsudskiego 4, 33-300 Nowy Sącz
337 FORCAR KSU/013P Bystra Podhalańska 864
338 Jolpi Piotr Nowak Głogoczów 944, 32-444 
339 OSKP KPR/008 POM Wiesław Gudowski Ibramowice 45, 32-109 Pałecznica 
340 OSKP KPR/007 Dariusz Luty Klimontów 340, 32-112 Klimotnów 
341 Owopol Łącko Łącko 710, 33-390 łącko
342 Zakład Usługowo Handlowy Eugeniusz Pawłowski Łososina Dolna 314, 33-314 Łososina Dolna
343 Auto Centrum Dorota Juszczyk Łysokanie 118, 32-014 Brzezie
344 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów FHU LEADER Józef Sowa Mikołajowice 198, 33-121 Mikołajowice
345 Stacja Obsługi Samochodów Sklep Części Zamiennych Zbigniew Pałka Mordarka 681, 34-600 Mordarka
346 OSKP KPR/010 "EKO TANKO 2" Niegardów Kolonia 40B, 32-104 Koniusza
347 OSKP KPR/002 "SAMAROL" Opatkowice 146, 32-100 Proszowice
348 Józef Luberda Stacja Kontroli Pojazdów KAMIL Pcim 1462, 32-432 Pcim
349 Usługi Motoryzacyjne FAST FIX Pl. Kilińskiego 1, 32-660 Chełmek
350 Speed Car pl. Klińskiego 1, 32-660 Chełmek
351 OSKP KPR/012 F.P.H.U EWKAR EWA KORFEL Posądza 191A, 32-104 Koniusza
352 Habart Auto-Diagnostyka service Powrożnik 39, 33-370 Muszyna
353 FIDO DOMINIK FILIPOWICZ Ptaszkowa 842, 33-333 Ptaszkowa
354 Auto Serwis Jancarz s.c. Role 158A, 34-200 Sucha Beskidzka
355 Europol Połeć Spółka Jawna, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Sękowa 475, 38-307 Sękowa
356 IR-BUD TARGOSZ Stryszawa 32c, 34-205 
357 Przedsiębiorstwo Przewozowo-Handlowe "LIBROPOL" Sp. J. Rafał Libront, Ryszard Urbanek, Mirosław Libront, Stefan Libront, Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów Szymbark 826, 38-311 Szymbark
358 Stacja Kontroli Pojazdów „KAMIL” Józef Luberda Tokarnia 563, 32-436 Tokarnia
359 P.H.U. „PLUS” s.c. Małgorzata Anna Biernacka,Małgorzata Maria Biernacka Tymbark 603, 34-650 Tymbark
360 „AUTO-ALFA 1”    Grzegorz Hodurek ul. 1 Maja 164, 32-440 Sułkowice
361 OSKP HYDROBUD KSU/007 ul. 3 Maja 66, 34-240 Jordanów
362 Komax Sp. z o.o. ul. Adama Mickiewicza 8, 32-650 Kęty
363 ICD AUTO okręgowa stacja kontroli pojazdów  ul. Bartosza Głowackiego 5E, 32-650 Kęty
364 „HUT-BUR” Spółka Jawna Agata, Krzysztof i Jakub Hutyra ul. Beskidzka 12B, 34-120 Andrychów
365 OSKP Terra Mota Sp. z o.o. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Biecka 23A, 38-300 Gorlice
366 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Kryspinów ul. Błonia 1, 32-060 Kryspinów
367 POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY ul. Bp. Piotra Tomickiego 4, 31-982 Kraków
368 OSKP KPR/006 "CUM" R.Machnik, J.Nowak ul. Brodzińskiego 30, 32-100 Proszowice
369 STACJA KONTROLI POJAZDÓW MECHANIKA DIAGNOSTYKA SAMOCHODOWA JAN SIERANC ul. Chemików 24, Oświęcim
370 AUTOTECH ul. Ciągłówka 3, 34-500 Zakopane
371 WO-CAR Okręgowa Stacja Pojazdów nr 009 ul. Ciepłownicza 54, 31-574 Kraków 
372 NISSAN NOVELLUS Sp. J. ul. Daleka 28, 33-101 Tarnów
373 Speed Car Tereszpol-Panasówka ul. Długa 4, 33-407 Tereszpol
374 Stacja Kontroli Pojazdów Berpol Bernaś ul. Długa 78, 32-607 Polanka Wielka
375 Stacja Kontroli Pojazdów CZAKRAM sp. z o.o. sp.k. ul. Dojazd 1, 33-100 Tarnów
376 Stacja Kontroli Pojazdów ul. Fabryczna 1D, Oświęcim
377 Tomasz Menet Auto Serwis ul. Graniczna 2, 32-086 Boleń
378 Strączek Jan, Beata. Serwis blacharsko - lakierniczy. Mechanika pojazdowa ul. Harenda 63, 34-500 Zakopane
379 EXPERT Roczniak Radosław ul. Hodowlana 7, 33-100 Tarnów
380 AGRO-BUD Sp. z o.o. ul. Kazimierza Wielkiego 152, 32-400 Myślenice
381 Czajka s.c.  ul. Kazimierza Wielkiego 205G, 32-400 Myślenice
382 Stacja Kontroli Pojazdów Auto Complex S.C.Bernaś ul. Kęcka 62A, 32-651 Bielany
383 Wadowicka Usługowa Spółdzielnia Pracy ul. Kochanowskiego 3, 34-100 Wadowice
384 ATUT-D Sp. z o.o. ul. Kopernika 15, 34-600 Limanowa
385 Stacja Kontroli Pojazdów CMC Spółka z o.o. ul. Kopernika 20G, 32-800 Brzesko
386 PSKP KPR/009/P "SYLTOM" ul. Kopernika 6A, 32-100 Proszowice
387 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Centrum Motoryzacyjne ul. Krakowska 109, 32-043 Skała
388 Bomato Bis sp. jawna ul. Krakowska 133, 32-447 Siepraw
389 F.U.H. JAMAR Pacułt Stanisław, Pacułt Marek, Pacułt Marcin ul. Krakowska 26, 34-116 Spytkowice
390 OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW AUTO - ARMOT ALICJA PIECZKA ul. Krakowska 27, 32-600 Babice
391 Węglo - Pelet Piwniczna Zdrój ul. Krakowska 28, 33-350 Piwniczna Zdrój 
392 Autoservis Michał Boroń ul. Krakowska 3, 34-400 Nowy Targ
393 Diagnostyka Mechanika Pojazdowa Usługi Budowlane s.c. Lucyna i Józef Ślazyk ul. Krakowska 42, 34-600 Limanowa
394 GRUPA UCHACZ Spółka Akcyjna Stacje Spółka Komandytowa ul. Krakowska 62, 34-730 Mszana Dolna
395 Zakład Techniki Motoryzacyjnej mgr inż. Szczepan Czajka ul. Krakowska 65, 34-144 Izdebnik
396 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów - KOS 006 ul. Krakowska 96a, 32-650 Kęty
397 AUTO-TEST-GROMNIK ul. Krynicka 17, 33-335 Nawojowa
398 PUH MOSUR s.c ul. Legionów Polskich 30, 32-064 Rudawa
399 Wróblex Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Ludźmierska 29, 34-400 Nowy Targ
400 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Siuta&Łuczkowski  ul. Ludźmierska 33, 34-400 Nowy Targ
401 Auto Ring Spółka z o.o. autoryzowany dealer Hyundai i Opel, Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów  ul. Lwowska 187, 33-100 Tarnów
402 BIZNES PIETRYGA Sp. z o.o Sp.K ul. Lwowska 238, 33-300 Nowy Sącz
403 PSKP KPR/011/P Przemysław Widłak ul. Małopolska 8a, 32-109 Pałecznica
404 ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY "AUTO-TEST" s.c. ANDRZEJ GÓRZ, JÓZEF PAPIEŻ, ROBERT GÓRZ ul. Miłośników Podhala 1, 34-425 Biały Dunajec
405 Marek Rozwadowski ul. Mostowa 17, 32-410 Dobczyce
406 Ekotanko ul. Na Grobli 2B, 32-005 Niepołomice
407 PSKP KPR/001/P Diagnostyka Samochodowa ul. Nękanowice 157, 32-120 Nowe Brzesko
408 POLIMERC Sp. z o. o. ul. Obwodowa 6, Dobczyce
409 FHU POLINAR Paweł Witkowicz ul. Ofiar Dąbia 14, 31-567 Kraków
410 P.P.U.H HYDROSTA ZBIGNIEW GABRYŚ ul. Ofiar Oświęcimia 78, 32-620 Brzeszcze
411 Okręgowa Stacja Diagnostyczna Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. ul. Okrężna 9, 33-100 Tarnów
412 Zakład Mechaniki i Blacharstwa Samochodowego inż. Leszek Popiołek ul. Orkana 23, 34-730 Mszana Dolna
413 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Partyzantów 8, 32-500 Chrzanów
414 SKP BLUE ul. Petrażyckiego 60B, 30-399 Kraków
415 Speed Car Rabka Zdrój ul. Podhalańska 4, 34-700 Rabka Zdrój
416 F.H.U. Ewa Gibowska  ul. Podmiejska 9a, 32-200 Miechów
417 DEKRA Polska Sp. z o.o. ul. Powstańców Wielkopolskich 13,30-707 Kraków
418 OSKP KPR/005 "POL-COM" ul. Przedmieście 7, 32-130 Koszyce 
419 Palmar Stacka Kontroli Pojazdów MarianPalenik ul. Przemysłowa 10, 34-480 Jabłonka
420 Autodiagnoza Łukasz Hołuj ul. Przemysłowa 4, 32-400 Myślenice
421 Diagnostyka Mechanika Pojazdowa Usługi Budowlane s.c. Lucyna i Józef Ślazyk ul. Siekierczyna 511, 34-600 Limanowa
422 Sylwester Mikrut Wyroby z Metalu Export-Import ul. Skrzyńskich 19, Gorlice
423 SKP /BAKO ul. Słowackiego 17, 32-640 Zator 
424 Okręgowa Stacja Diagnostyczna „LONTEX” ul. Spokojna 20B, 33-100 Tarnów
425 Stacja Kontroli Pojazdów Mariusz Klekot ul. Spokojna 31, 32-651 Malec
426 Speed Car Kraków, Stojałowskiego ul. Stojałowskiego 1, 30-611 Kraków
427 MotoService Adam Worwa ul. Szaflarska 156, 34-400 Nowy Targ
428 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Zasada Trans Spedition ul. Szczepanowska 5, 32-800 Brzesko
429 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów KR002 Transbud Nowa Huta S.A. ul. Ujastek 11, 31-752 Kraków
430 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Jarosław Spisak ul. Wadowicka 103, 32-640 Zator
431 OSKP /PackCement ul. Wadowicka 71, 32-640 Zator
432 TREVIRA Sp.J.  ul. Wadowicka 84, 32-600 Poręba  Wielka
433 FHU STANGAZ ul. Wierzynka 1, 32-020 Wieliczka 
434 OSKP Terra Mota Sp. z o.o. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Wincentego Pola 2, 38-300 Gorlice
435 Speed Car Maków Podhalański ul. Wolności 102C, 34-220 Maków Podhalański
436 Stacja Diagnostyczna "SAM" s.c. Stanisław, Artur, Piotr Maciołek ul. Zbylitowska 76, 33-101 Tarnów
437 Mariusz Grzyb. Mechanika Pojazdowa. Montaż Instalacji Gazowych. Stacja Kontroli Pojazdów. Waganowice 31, 32-090 Legnica
438 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów M&B Pawlina  Wielka Wieś 122, 32-830 Wielka Wieś
439 MOTO SOWA Wielopole 140, 33-311 Wielopole
440 Piotr Furman Wiśniowa 519, 32-412 
441 F.H.U. ”MECHANIK” IMPORT-EKSPORT BARTŁOMIEJ BUBIAK Zawoja 387, 34-222 Zawoja
442 PPHU SARA Agata Sara Zegartowice 147, 32-415 Komorniki
443 Beskidus Sp z o.o. Zembrzyce 663, 34-210 
Mazowieckie
444 WX/171/P Al. Jerozolimskie 228, 02-495 Warszawa
445 WPR/025/P Al. Jerozolimskie 262 D, 05-816 Michałowice
446 AUTO-DUKAT Al. Jerozolimskie 412, 05-800 Pruszków
447 AUTOTEST POLSKA Sp. z o.o Al. Krakowska 15, 02-183 Warszawa
448 EUROTEST STACJA KONTROLI POJAZDÓW Al. KRAKOWSKA 43, 02-183 WARSZAWA
449 PRODIA Michał Świderski Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105, 07-200 Wyszków
450 Okregowa Stacja Kontroli Pojazdów ROEL Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 123B, 05-260 Marki
451 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów WSK 001 Aleja 550-lecia 2, 08-300 Sokołów Podlaski
452 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów WM/022 Choszczówka Rudzka 1C, 05-311 Dęde Wielkie
453 Okręgowa  Stacja Kontroli Pojazdów WM/016 Choszczówka Stojecka 61, 05-300 Mińsk Mazowiecki
454 Okręgowa Stacji Kontroli Pojazdów (SKP) WZU/005 Franciszkowo, 09-300 Żuromin
455 FHU Aleksandra Dudziec Goworówek 50, 07-440 Goworówek
456 HM TRANS s.c. Ilinko 3E, 09-100 Płońsk
457 P.T.H.U. DAR-BUS Denis Dariusz Jasiorówka 118A, 07-130 Łochów
458 Stacja Kontroli Pojazdów Jeżewo 2A, 06-100 Pułtusk
459 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów MOTO- AGRO Michał Pruszkowski   Kacice 86, 06-100 Pułtusk
460 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów WM/010 Michałów 197, 05-079 Okuniew
461 Firma HandlowoUsługowa Iga Jarosiewicz Sielec 34a, 09-150 Czerwińsk nad Wisłą
462 Mechanika Pojazdowa Paweł Górlicki Szydłówek 7, 26-500 Szydłówek
463 OSKP MOTO-BOL ul. 15 Sierpnia 110E, 96-500 Sochaczew
464 PHU Logis ul. 1905 Roku 3/9, 26-612 Radom
465 Speed Car Sandomierz ul. Armii Krajowej 10, 27-600 Sandomierz
466 SKP Dyszkiewicz ul. Asfaltowa 5, 05-500 Żabieniec 
467 Pomoc Drogowa i MechanikaPojazdowa ul. Białobrzeska 47, 26-800 Sucha, gm. Białobrzegi
468 Auto-kłos ul. Białostocka 25, 07-200 WYSZKÓW
469 Dominik Sitko ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 11, 02-366 Warszawa
470 URSMASZ Sp.J. ul. Błękitna 78, 04-663 Warszawa
471 AUTO SERWIS Błekitna Majewscy Sp.J. ul. Błękitna 80, 04-663 Warszawa
472 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WM/023/P ul. Boczna 3, Królewiec, 05-300 Mińsk Mazowiecki
473 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WM/031/P ul. Bolesława Prusa 31, 05-320 Mrozy
474 WS/016/P AMS CHRÓŚCICKI Sp. z o.o. ul. Brzeska 178, 08-110 Siedlce
475 AUTOTEST POLSKA Sp. z o.o ul. Conrada 29B, 01-922 Warszawa
476 OSKP „Auto-Kontrola” ul. Częstochowska 102, 05-480 Otwock Mały
477 OSKP WZY/007 ul. Dworcowa 42, 96-320 Mszczonów
478 Speed Car Mława ul. Dzierzgowska 34, 06-500 Mława
479 SKP BMW Electronics ul. Energetyczna 3, 05-500 Piaseczno
480 AUTO-KALS S.C. ul. Giserska 20, 26-600 Radom
481 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Graniczna 44, 09-407 Płock
482 Instytut Transportu Samochodowego ul. Jagiellońska 80, 03-468 Warszawa
483 Autopatrs Sp. Z o.o. Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WX/143/P ABT/cd ul. Jagielońska 94, 03-721 Warszawa
484 WIKA Stacja kontroli pojazdów ul. Jaktorowska 41, 96-300 Żyrardów
485 BOSCH SERWIS AUTOBAN NIEPORĘT ul. Jana Kazimierza 330, 05-126 Stanisławów Pierwszy 
486 Polski Związek Motorowy Sp. z o.o. Okręgowy zespół działalności gospodarczej  ul. Józefa Mireckiego 54A, 96-300 Żyrardów
487 AUTO-TEST ul. Kasztanowa 1, 07-200 WYSZKÓW
488 Speed Car Warszawa Kłobucka ul. Kłobucka 9A, 02-699 Warszawa
489 PKS w łosicach Sp. z o.o ul. Kolejowa 22, 08-200 Łosice
490 Jarosław Chajtowicz ul. Kolejowa 236, Dziekanów Leśny, 05-092 Łomianki
491 Centrum Diagnostyki i Badań Pojazdów WP/021 ul. Kolejowa 46, 09-400 Płock
492 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów  WM/028 ul. Kołbielska 39c, Stojadła, 05-300 Mińsk Mazowiecki
493 Kupno-Sprzedaż Samochodów Import-Export Marek Lisiecki Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Kościuszki 18, 09-500 Gostynin
494 PUH KOS-LEX Sp. z o.o ul. Krakowska 86, 26-800 Białobrzegi
495 PHU Anna Stępka Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Krośniewicka 10B, 09-500 Gostynin
496 Stacja kontroli pojazdów Auto Dukat ul. Królewska 78, 05 - 822 Milanówek
497 KUPNO-SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW IMPORT-EXPORT Marek Lisiecki ul. Kutnowska 63A, 09-500 Gostynin
498 Firma HandlowoUsługowa Iga Jarosiewicz ul. Ludowa 15A, 09-120 Nowe Miasto
499 WX145P  S.KUTA MOTORS ul. Łodygowa 27, 03-684 Warszawa
500 PPHU Auto Hit ul. Mazowiecka 18, 06-200 Maków Mazowiecki
501 OSKP WGM/002 Torpal ul. Merkurego 48, 05 - 825 Grodzisk Mazowiecki
502 PZM Stacja kontroli pojazdów ul. Mireckiego 54A, 96-300 Żyrardów
503 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów LOK. ul. Mleczarska 17a, 06-400 Ciechanów 
504 AS AUTO ul. Morawicza 2, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki  
505 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Nadarzyńska 5, 05-230 Kobyłka
506 Podstawowa  Stacja Kontroli Pojazdów WM/025/P ul. Narutowicza 41, 05-071 Sulejówek
507 AutoDrobot Stacja Kontroli Pojazdów WPU02 ul. Nasielska 9, 06-100 Pułtusk
508 Speed Car Warszawa Nowej Huty ul. Nowej Huty 9, 01-338 Warszawa
509 AUTO SERWIS 8 s.c ul. Nowy Rynek 3, 09-400 Płock
510 WOJSKOWY INSTYTUT TECHNIKI PANCERNEJ i SAMOCHODOWEJ Okręgowa SKP WM/001 ul. Okuniewska 1, 05-070 SULEJÓWEK
511 AUTO FUS GROUP Sp.J. ul. Ostrobramska 73, 04-175 Warszawa
512 DIAG-MOT-SERWIS Józef Matuszczyk ul. Ostroroga 20A, 01-163 Warszawa
513 MAŁGORZATA FLORYSZCZYK EUROMEGA ul. Ostrowska 11J, 07-410 Ostrołęka
514 PZM HOLDING SP.Z O.O. ul. Polna 18 , 05-190 Nasielsk
515 FABEN Sp. z o.o. ul. Promyka 128, 05-800 Pruszków
516 "DRIVEST" Stacja Kontroli Pojazdów- Gometria ul. Przemysłowa 19, 27-300 Lipsko
517 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Radomska 28a, 26-400 Przysucha
518 OSKP Stachurscy ul. Radomska 39, 26-650 Oblas
519 Trident Stacja Kontroli Pojazdów ul. Rembielińskiego 10, 09-400 Płock
520 Stacja Kontroli Pojazdów Marki ul. Rzemieślnicza 2, 05-270 Marki
521 LETA Leszek Czajkowski ul. Sikorskiego 83A, 05-420 Józefów
522 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WM/006/P ul. Sosnkowskiego 43, 05-300 Mińsk Mazowiecki
523 CLEAN - SERWIS ul. Spółdzielcza 2, 96-321 Żabia Wola
524 SP ZOZ "RM-MEDITRANS" ul. Starowiejska 14/16, 08-110 Siedlce
525 OSKP „Auto-Diagnostyka” ul. Stefana Żeromskiego 108, 05-400 Otwock
526 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 1  ul. Szczęśliwicka 56, 02-353 Warszawa
527 Jacek Kasztelan ul. Szkolna 2, 05-155 Leoncin
528 AUTO SAMORAJ SERVICES S.C ul. Szkolna 9, 08-430 Żelechów
529 GODZINA - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Szosa Ciechanowska 3, 06-300 Przasnysz
530 OkręgowaStacja Kontroli Pojazdów WM/004 ul. Szpitalna 46, 05-300 Mińsk Mazowiecki
531 PW DARPOL Dariusz Wójcik ul. Świętojańska 189, 07-200 Wyszków
532 FALCON FHUP Konrad Karolczuk ul. Targowa 5, 08-300 Sokołów Podlaski
533 SUSZI E.Woźniak-Markowska, H. Ulińska Sp. J. ul. Topolowa 2, Grądy, 05-084 Leszno
534 PHU Dawid Szczepanik OSKP ul. Topołowa 75, 96-515 Teresin
535 HENDERSON ul. Towarowa 10, 07-202 WYSZKÓW
536 OSKP „Kot-Serwis” ul. Trakt Lubelski 14, 05-408 Wola Ducka
537 AUTO SERWIS Błekitna Majewscy Sp.J. ul. Traktorzystów 12, 02-495 Warszawa
538 Automobilklub Radomski ul. Warszawska 17/21, 26-600 Radom
539 PSKP BONDAR ul. Warszawska 23, 96-515 Teresin, pow. Sochaczewski
540 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów WM/021 ul. Warszawska 2E, 05-310 Kałuszyn
541 PUH Centrum Arkadiusz Gradowski ul. Warszawska 35, 26 - 600 Radom
542 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów "NIEDZIELSKI" ul. Warszawska 83, 07-300 Ostrów Mazowiecka
543 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WM/029/P ul. Warszawskie Przedmieście 42, 05-300 Mińsk Mazowiecki
544 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Łukasz Wieczorek ul. Watykańska 1, 05-200 Majdan 
545 Speed Car- DAR GAZ ul. Węgrowska 12, 08-300 Sokołów Podlaski
546 PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW "TURBO" Kowalczyk Tomasz, Iwańska Marzena ul. Wierzbicka 49, 26-600 Radom
547 SKP Wiślana Sp. Z.o.o ul. Wiślana 21, 05-092 Łomianki
548 Skrawmet ul. Wróblewskiego 2, 09-200 Sierpc
549 AUTO PLUS Paweł Talarek ul. Wspólna 93, 08-400 Sulbiny
550 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Mechanika pojazdowa Sylwester Prus ul. Wyszkowska 85, 07-205 Rząśnik 
551 AUTO SAMORAJ SERVICES S.C ul. Wyszyńskiego 5, 08-400 Garwolin
552 RM AUTO Renata Misiak ul. Zakolejowa 61, 07-200 Wyszków
553 STACJA KONTROLI POJAZDÓW PHU "MAGDUSIA ul. Zegrzyńska 1, 05-126 Nieporęt 
554 Tacho-Diagram Paweł Cieślak ul. Żbikowska 21, 05-800 Pruszków
555 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów WM/011 Wielgolas Duchnowski 66, 05-074 Halinów
Opolskie
556 Stacja Kontroli Pojazdów Michalec al. Jana Pawła II 51b, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
557 Stacja Kontroli Pojazdów Jan Cytlau Gotartów 16c, 46-211 Gotartów
558 PZM OZDG Sp. z o.o. pl. Wolności 7, 46-100 Namysłów
559 PZM OZDG Sp. z o.o. pl. Wolności, 46-100 Namysłów
560 Wróbel Krzysztof Mechanika Pojazdowa-Blacharstwo ul. 1 Maja 57a, 47-100 Strzelce Opolskie
561 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej ul. 1 Maja 59, 47-100 Strzelce Opolskie
562 Speed Car Głogówek ul. 3 Maja 17, 48-250 Głogówek
563 OLIWERA - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów   ul. Biedronkowa 6, 49-318 Skarbimierz Osiedle 
564 PZM OZDG Sp. z o.o. ul. Braterska 2, 46-100 Namysłów
565 GS "SCh"  Praszka ul. Byczyńska 3, 46-320 Praszka
566 PZM OZDG Sp. z o.o. ul. Dworcowa 6, 48-250 Głogówek
567 Stacja Kontroli Pojazdów LEKSUS ul. Fabryczna 14, 46-250 Wołczyn
568 PZM OZDG Sp. z o.o. ul. Gazowa 2c, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
569 AUTOSAD PRASZKA ul. GORZOWSKA 4A, 46-310 Praszka 
570 Stacja Kontroli Pojazdów Sp. Z .o.o ul. Jagiellońska 12, 46-200 Kluczbork
571 Stacja Kontroli Pojazdów Auto - Tech ul. Kasztanowa 2, 46-022 Luboszyce
572 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Katowicka 26, 46-200 Kluczbork
573 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów „Kołosowscy” ul. Kluczborska 2 46-220 Byczyna
574 MARPOL OLESNO ul. Kluczborska 9A, 46-300 Olesno 
575 PHU OLMIX Monika Chmielewska - Nobis  ul. Kołłątaja 7, 48-100 Głubczyce 
576 Stacja Kontroli Pojazdów Galon ul. Kozielska 93, 47-224 Kędzierzyn-Koźle
577 Zakład Mechaniki Pojazdowej Tadeusz Szpajcher - Okęgowa Stacja Kontroli Pojazdów  ul. Lubieńska 38, 46-090 Popielów, 
578 Społeczno-Oświatowe Stowarzyszenie Menadżerów, Stacja kontroli Pojazdów ul. Matejki 21, 47-100 Strzelce Opolskie
579 Stacja Kontroli Pojazdów Auto ZAK ul. Mostowa 30e, 47-223 Kędzierzyn-Koźle
580 PZM OZDG Sp. z o.o. ul. Oleska 125a, 45-231 Opole
581 Autokomplex Centrum Handlowo-Usługowe Irena Kubzda ul. Opolska 15 a, 47-100 Strzelce Opolskie
582 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Klisowscy ul. Opolska 31A, 49-100 Niemodlin 
583 OSKP Marzotko ul. Opolska 40, 48-210 Biała 
584 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów  ul. Opolska 47, 46-071 Dobrzeń Wielki, 
585 Okrękowa Stacja Kontroli Pojazdów KADAR ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin 
586 SKP F.P.H.U. Chrzan Daniel ul. Opolska 79, 47-300 Krapkowice 
587 Speed Car Opole ul. Ozimska 195 (na Shell), 45-286 Opole
588 PZM OZDG Sp. z o.o. ul. Parkowa 1a, 46-070 Prószków
589 OSKP DOBRODZIEŃ ul. PIASTOWSKA 39, 46-380 Dobrodzień 
590 PZM OZDG Sp. z o.o. ul. Piastowska 58a, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
591 Stacja Kontroli Pojazdów u Darka  ul. Piłsudskiego 59g, 48-303 Nysa 
592 SKP Morawiec ul. Powstańców 58, 48-250 Głogówek
593 PZM OZDG Sp. z o.o. ul. Powstańców 87b, 48-120 Baborów
594 PZM OZDG Sp. z o.o. ul. Powstańców Śl. 18, 45-086 Opole
595 PZM OZDG Sp. z o.o. ul. Poznańska 54, 46-250 Wołczyn
596 POM Sp. Z.O.O. ul. Prudnicka 30, 47-300 Krapkowice 
597 Autokompleks Michał Stroka OSKP ul. Składowa 1, 48-210 Biała 
598 Auto Kurc S.C.  ul. Skłodowskiej-Curie 17, 46-200 Kluczbork
599 Stacja Kontroli Pojazdów ul. Stalmacha 14, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
600 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Pisarzowicach  ul. Świerkowa 1, 49-314 Pisarzowiece 
601 AUTO-KUŁAK-TEST Piotr Kułak  Stacja Kontroli Pojzdów ul. Zakładowa 11, 47-100 Strzelce Opolskie
602 PZM SKP ul.Dworcowa 2, 48-250 Głogówek
603 PUH Kostyra R ul.Przemysłowa 10, 47-300 Krapkowice 
Podkarpackie
604 OSKP Watkem Al. Okulickiego 16e, 35-222 Rzeszów
605 OSKP   Al. Solidarności 2, 37-700 Przemyśl
606 Tomasz Mikuszewski PSKP Cieszyna 7, 38-125 Stępina
607 Okr. Stacja Kontroli Poj. Dąbrówka 88B, 37-410 Dąbrówka
608 SKP Domaradz 774A, 36-230 Domaradz
609 SKR OSKP Godowa 347, 38-100 Strzyżów
610 OSKP Paweł Niżnik  Gorzyce 325, 37-404 Tryńcza
611 Auto Test Adam Misiło  Gorzyce 361, 37-404 Tryńcza 
612 CAR-TEST-PLUS Grodzisko Górne 223B, 37-306 Grodzisko Górne
613 Stacja kontroli pojazdów W. Kwolek Jasienica Rosielna 424 
614 M&M CARS Marcin Pyra Bosch Car Service Kopcie 24D, 36-121 Kopcie
615 Stacja kontroli pojazdów Krzeszów ul. Sadowa 12b (wjazd od ul. Tarnogrodzkiej)
616 Stacja kontroli pojazdów ks. Ruczki 14, 36-100 Kolbuszowa
617 Okr. Stacja Kontroli Poj. Nisko, ul. Rzemieślnicza 12
618 Stacja kontroli pojazdów Nozdrzec Nozdrzec 239a, 36-245 Nozdrzec
619 RUD-CAR Ostrów 231, 39-103 Ostrów
620 SKP WATKEM Ostrów 300, 37-700 Przemyśl
621 Okr. Stacja Kontroli Poj. Racławice ul. Lubelska Boczna 1
622 Okr. Stacja Kontroli Poj. Rudnik n/s ul. Sandomierska K-77 (obwodnica)
623 MilCar Artur Milli OSKP Rzeszowska 18, 38-130 Frysztak
624 AMS SKP  Skołyszyn 237 b, 38-242 Skołyszyn
625 AUTO MARLON  SERWIS R. Balwierz, W. Dobosz s.c. Skołyszyn 237B, 38-242 Skołyszyn
626 Stacja kontroli pojazdów S.C. Towarowa 1, 36-100 Kolbuszowa
627 Zakład Wielobranżowy METAL ul. 1 Maja 1, 38-100 Strzyżów
628 MULTI PACK Marek Kiełb ul. 1000-lecia 39, 36-050 Sokołów Młp.
629 OSKP WATKEM ul. Armii Krajowej 4, 35-304 Rzeszów
630 SKP EuroCar ul. Bieszczadzka 12,38-400 Krosno
631 ZPUH BESKO MET ul. Bieszczadzka 39, 38-524 Besko
632 STW Brzozów  ul. Bohaterów II Wojny swiatpowej 8
633 SKP BIB MOT MIELEC ul. Drzewieckiego 1, 39-300 Mielec
634 AUTO -MOTO PSKP ul. Dukielska 88, 38 - 230 Nowy Żmigród 
635 OSKP GAZ-Stol ul. Grunwaldzka 3, 36-065 Dynów
636 OSKP Multimoto ul. Handlowa 2, 35-103 Rzeszów
637 AMS SKP  ul. Jana Pawła II 22, 38-200 Jasło
638 PSKP RJA/011/P HRES ul. Jana Pawła II 42, 37-500 Jarosław
639 WULKANEX ul. Krakowska 194, 38-500 Sanok
640 OSKP Auto - STYL Kisała sp. j. ul. Krakowska 30, 37-700 Przemyśl
641 GÓMAR Mariusz Wójcik ul. Kwiatkowskiego 20, 39-200 Dębica
642 Stacja Diagnostyczna Stanisław Pytlak  ul. Legionistów 70, 36-200 Brzozów
643 SAN-GLASS ul. Lipińskiego 224A, 38-500 Sanok
644 OSKP RTA/010 ul. Łagockiego 119, 39-460 Nowa Dęba
645 Hydrobut ul. Łąkowa 5, 37-200 Przeworsk
646 SKP Zbigniew Gdzała ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55a, 38-200 Jasło
647 MOTO-HURT ul. Mickiewicza 107, 39-100 Ropczyce
648 OSKP „WATKEM” ul. Mickiewicza 80, 37-300 Leżajsk
649 Stacja Kontroli Pojazdów  ul. Myśliwska 128B, 37-620 Horyniec - Zdrój
650 SAMKO Ł. KOCZWARA A. KOCZWARA SP.J. ul. Niezłomnych 29, 37-450 Stalowa Wola
651 Automobilklub Stalowa Wola  ul. Ofiar Katynia 28a, 37-450 Stalowa Wola 
652 OSKPFast Speed Car ul. Parkowa 9, 36-060 Głogów Małoposki 
653 AUTO-REM 2 RYSZARD REMBISZ ul. Piłsudskiego 172, 37-100 Łańcut
654 PANMAR  Czekańska, Szmyd Sp.J. ul. Podkarpacka 16B, 38-400 Krosno
655 OSKP MaxTrans ul. Powstańców Warszawy 20, 39-300 Mielec
656 TRANS-WIERT Sp. z o.o ul. Przemysłowa 11, 38-200 Jasło
657 OSKP RJA/001PKS Jarosław ul. Przemysłowa 15, 37-500 Jrosław
658 OSKP BIB-MOT MIELEC ul. Przemysłowa 61, 39-300 Mielec
659 OSKP Speed Car ul. Rejtana 67, 35-304 Rzeszów 
660 PZM OZDG Sp. z o.o. ul. Reymonta 3, 35-210 Rzeszów
661 OSKP Watkem ul. Rzecha 15, 35-322 Rzeszów
662 FHU Robert Ekiert ul. Rzemieślnicza 12, 37-400 Nisko
663 Jan Wilk SKP ul. Rzemieślnicza 4, 37-600 Lubaczów
664 "Auto-Biedka" ul. Rzeszowska 11, 36-200 Brzozów 
665 PKS Debica S.A. ul. Rzeszowska 133, 39-200 Dębica 
666 OSKP MURPOL ul. Rzeszowska 142, 36-060 Głogów Małopolski
667 SKP Wulkanex  ul. Sanocka 25, 38-480 Rymanów 
668 OSKP RJA/007 WATKEM ul. Sanowa 11, 37 -500 Jarosław
669 SKP Red Car ul. Sienkiewicza 154, 39-300 Mielec
670 SKP RT/018/P ul. Sienkiewicza 90, 39-400 Tarnobrzeg
671 Watkem ul. Składowskiej 5, 37-200 Przeworsk 
672 Warsztat Diagnostyki Samochodowej Salamon ul. Sportowa 11, 38-130 Frysztak
673 SKP DRAGON Mielec ul. Szafera 35, 39-300 Mielec
674 STACJA CAR-TEST-SKP Paweł Chmura ul. Św. Barbary 18, 37-220 Kańczuga
675 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Sędziszów Młp. ul. Tarnawskich 1, 39-120 Sędziszów Młp.
676 PKS Sp. z. o. o.  ul. Towarowa 12, 35-231 Rzeszów
677 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Multiserwis  ul. Tysiąclecia 39, 36-050 Sokołów Młp. 
678 SKP Auto  STYL Kisała sp. j. ul. W. Pola 34, 37-700 Przemyśl
679 węglobud - Stacja kontroli pojazdów ul. Węglowskiego 6, 39-120 Sędziszów Młp.
680 AMS SKP  ul. Wiejowskiego 22, 38-213 Kołaczyce 
681 P.P.H.U."Mal-Car-S" s.c. J.G.T. Ochał ul. Witosa 11a, 39-100 Ropczyce
682 KROMEX ul. Zielona 6, 39-100 Ropczyce 
683 PSKP Ustjanowa Górna 117, 38-700 Ustrzyki Dole
684 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "POM" Sp. z o.o. Wierzawice 798, 37-300 Leżajsk
685 MKT SERWIS Maziarz Sp.J. Wola Mielecka 342, 39-300 Mielec
686 OSKP MKT Serwis Wola Mielecka 592, 39-300 Mielec
687 Car Test Sieniawa  Wylewa 208c, 37-530 Sieniawa 
Podlaskie
688 Międzynarodowy Transport Drogowy Butkiewicz Biała Woda 46, 16-402 Biała Woda
689 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Janulewicz  Marynowo 34 C, 16-500 Sejny 
690 SKP Kalinowski grupa Speed Car ul. 1000-lecia PP 34, 16-200 Dąbrowa Białostocka
691 MOTOBIS Sp. z o.o ul. 3 Maja 18, 17-100 Bielsk-Podlaski
692 P.H.U MARGO Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Al. Legionów 152, 18-400 Łomża
693 NORD ul. Al. Piłsudskiego 41, 17-100 Bielsk Podlaski
694 AUTODAK ul. Armii Krajowej 113, 17-120 Brańsk
695 Stacja Kontroli Pojazdów ul. Białostocka 95, 19-100 Mońki
696 SKP GS Samopomoc Chłopska ul. Bielska 110, 17-200 Hajnówka
697 PIOTR TRANS ul. Brańska 107, 17-100 Bielsk Podlaski
698 Auto Serwis Monika Krasowska, BSI/005/P ul. Ciechanowiecka 44, 17-300 Siemiatycze 
699 Okręgowa Stacja Diagnostyczna ul. Elewatorska 11, 19-200 Grajewo
700 Bosch Car Service Racis (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Filipowska 31, 16-400 Suwałki
701 Gminna Spódzielnia "SCh" ul. Górna 19F, 17-200 Hajnówka
702 Komunalny Zakład Komunikacyjny spółka z o.o. ul. Jurowiecka 46A, 15-101 Białystok
703 PRO CAR ul. Kleeberga 19, 17-100 Bielsk Podlaski
704 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sokołach ul. Kolejowa 31, 18-218 Sokoły
705 PZM OSKP Siemiatycze ul. Kościuszki 11, 17-300 Siemiatycze
706 TOP AUTO Autoryzowany Dealer Opel ul. Krupniki 25, 15-641 Białystok
707 SKP Kalinowski grupa Speed Car ul. Kryńska 32, 16-100 Sokółka
708 SKP Auto Franek ul. Lipowa 127, 17-200 Hajnówka
709 TECHMAX ul. Lipowa 4, 17-100 Bielsk Podlaski
710 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów "ELTRAS" ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok
711 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Łąkowa 26, 16-500 Sejny
712 Margut Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Mariańska 51, 16-100 Sokółka
713 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Marynowa 34C, 16-500 Sejny
714 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów  ul. Mickiewicza 5, 16-515 Puńsk
715 JW13 GTS Sp. z o.o ul. Nowowarszawska 1, 15-205 Białystok
716 WIMEX ul. Octowa 4, 15-399 Białystok
717 CKZ w Wysokiem Mazowieckiem ul. Pelca 11, 18-200 Wysokie Mazowieckie
718 SKP Kalinowski grupa Speed Car ul. Piaskowa 10A, 16-150 Suchowola
719 CARMR S.C. ul. Pomocna 2A, 15-182 Białystok
720 AUTO-GAZ „JUNIOR” ul. Przemysłowa 42, 19-200 Grajewo
721 Volvo Trucks Gab-Trans Serwis & Transport & Toll Collect& Badania Techniczne ul. Raczkowska 167, 16-400 Suwałki
722 Okregowa Stacja Kontroli Pojazdów Henryk Jarmoszko ul. Słowackiego 68, 16-300 Augustów 
723 FB Auto Moto Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Stanisławowo 6, 15-604 Stanisławowo
724 ZESPÓŁ SZKÓŁ W SZCZUCZYNIE Podstawowa stacja kontroli pojazdów ul. Szczuki 1, 19-230 Szczuczyn
725 Zespół Szkół nr 1 im. Marszałka Józefa Klemensa Piłsudskiego ul. Szkolna 12, 17-100 Bielsk Podlaski
726 STW Sp. z o.o.  ul. Szkolna 30, 19-100 Mońki
727 POLMOZBYT ul. Szosa do Mężenina 3, 18-400 Łomża
728 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto Złom Jerzy Koniecko ul. Toczyłowo 48, 19-200 Grajewo
729 Zakład Mechaniki Pojazdowej Leoncjusz Ławrynowicz ul. Warszawska 111, 17-200 Hajnówka
730 AUTOPIOMAR ul. Warszawska 25, 19-206 Rajgród
731 PZM SKP Suwałki ul. Waryńskiego 26B, 16-400 Suwałki
732 STW Andrzej Kiryluk ul. Wiejska 1, 17-200 Hajnówka
733 PZM SKP Białystok ul. Wierzbowa 8, 15-743 Białystok
734 PHU „DIAGNOSTYK” Sp z o.o. ul. Wiórowa 1, 19-203 Grajewo
735 Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiemmazowieckiem Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów  ul. Władysława Pelca 11, 18-200 Wysokie Mazowieckie
736 P.P.H.U Autotech Chutkowski sp.j ul. Wojska Polskiego 46, 18-500 Kolno 
737 Stacja Kontroli Pojazdów ul. Wojska Polskiego 86, 19-110 Goniądz
738 Okęgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Zjazd 21, 18-400 Łomża
739 AUTO MAJSTER Adam Tarasiuk Zajęczniki 5A, 17-312 Drohiczyn
Pomorskie
740 Foxana Sp. z o. o. Stacja Kontroli Pojazdów  Al. Niepodległości 711, 81-853 Sopot
741 SKP Speed Car Al. Rzeczypospolitej 6a, 80-369 Gdańsk
742 SKP MAR-POL Al. Wojska Polskiego 41, 82-200 Malbork
743 OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW  Brachlewo 49, 82-500 Kwidzyn
744 Stacja Kontroli Pojazdów Zenon Mański Charbrowo 148, 84-352 Charbrowo
745 OSKP Auto-Centrum Cisy 4a, 82-200 Malbork
746 Okręgowa Stacja Kontroli Pojzadów Nowy Dwór 1, 82-500 Kwidzyn
747 D&P SALPOL Daniel Salzer Osiedle na Stoku 40a, 84-351 Nowa Wieś Lęborska
748 Stacja Kontroli Pojazdów ul. 11 Listopada 25,82-500 Kwidzyn
749 Perfekt Serwis Przemysław Galuba ul. Biegańskiego 22, 80-807 Gdańsk
750 „POLMOZBYT” Wiesław Białaszewski ul. Bolesława Krzywoustego 7/8, 84-300 Lębork
751 MOTO BUS SERWIS Rafał Puzdrowski ul. Długa 28s, 84-300 Mosty
752 Stacja Kontroli Pojazdów Auto Centrum Kohnke ul. Gdańska 115, 84-120 Władysławowo
753 KOZAK AUTO ul. Grabowska 7, 82-500 Mareza
754 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Grunwaldzka 33, 84-230 Rumia
755 Żebrowski Mieczysław Zakład Elektromechaniki i diagnostyki samochodowej  ul. Hallera 28A, 82-500 Kwidzyn
756 OSKP  ul. Jana III Sobieskiego, 23-25 89-632 Brusy
757 MiM SERWIS Maciej Hinz ul. Jaśminowa 2, 83-400 Kościerzyna-Wybudowanie
758 Szopiński Stacja Kontroli Pojazdów  ul. Józefa Bema 8, 89-632 Brusy
759 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Europak ul. Kartuska 10A, 83-332 Dzierżążno
760 PZM OZGD Stacja Kontroli Pojazdów ul. Kartuska 187, 80-122 Gdańsk
761 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Kosynierów 80d/20, 84-230 Rumia
762 Spółdzielnia Pracy Usług Motoryzacyjnych  ul. Krótka 2, 82-500 Kwidzyn
763 PUPH TOS Szul Stanisław ul. Lotnicza 5, 82-500 Kwidzyn
764 GBG „GOŁĘBIEWSKI” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA ul. Lubichowska 141, 83-200 Starogard Gdański
765 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Europak ul. M. Reja 7, 83-322 Stężyca
766 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów - WORD Słupsk ul. Mierosławskiego 10, 76-200 Słupsk
767 OSKP LEMAR Sp. z o.o ul. Milskiego 1, 80-809 Gdańsk
768 FHU Ryszard Rompa ul. Obrońców Wybrzeża 14, 84-300 Lębork 
769 SKP Zenon Mański ul. Ofiar Stutthofu 45a, 84-242 Luzino
770 PKS Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Pelplińska 21, 83-200 Starogard Gdański
771 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto RICHERT Zygmunt Richert ul. Pionierów 12, 84-300 Lębork
772 CONTINENTAL-CAR Sabina Karczewska ul. Pionierów 19, 84-300 Lębork
773 Staca Kontroli Pojazdów "EUROPAK" ul. płk.Dąbka 220, 81-155 Gdynia
774 Inter-Auto s.c. ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 1, 80-374 Gdańsk
775 Auto Centrum PAWŁOWSKI ul. Przemysłowa 1B, 77-100 Bytów
776 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów  ul. Przemysłowa 38B, 83-400 Kościerzyna
777 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów  ul. Przemysłowa 78, 83-400 Kościerzyna
778 SKP Mański ul. Przyleśna 3, 84-242 Luzino
779 OSKP Prabuty ul. Pusta 2, 82-550 Prabuty 
780 DEKRA Polska Sp. z o.o. ul. Rakoczego 32 A, 80-228 Gdańsk
781 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Słowackiego 1, 82-500 Kwidzyn
782 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „AKRYLIS” Ryszard Lis ul. Słupska 18, 84-300 Lębork
783 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Szopiński ul. Sportowa 6, 89-632  Brusy
784 Stacja Kontroli Pojazdów ASAR ul. Szkutników 1, 84-230 Rumia
785 TRANSBUD Gdańsk S.A. ul. Trakt św. Wojciecha 253, 80-018 Gdańsk
786 OSKP Szalczewscy ul. Warszawska 54a, 82-100 Nowy Dwór Gdański
787 Stacja Kontroli Pojazdów Auto-Roma ul. Wejherowska 43, 84-100 Puck
788 Okręgowa Stacja Kontroli  ul. Wejherowska 65, 84-217 Szemud
789 Stacja Kontroli Pojazdów Europak ul. Wielkopolska 393, 81-514 Gdynia
790 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów  ul. Wojska Polskiego 10a, 83-400 Kościerzyna
791 Stacja Kontroli Pojazdów Evimar ul. Wojska Polskiego 40, 84-100 Puck
792 Centrum Obsługi Pojazdów FRED ul. Wybickiego 48, 84-207 Bojano
793 PZM OZDG Stacja Kontroli Pojazdów ul. Zielona 1, 76-200 Słupsk
794 Stacja Kontroli Pojazdów AMK-SERWIS ul. Żarnowiecka 15, 84-100 Puck
795 Stacja Kontroli Pojazdów Delta Auto - Serwis ul. Żarnowiecka 29B, 84-110 Krokowa
796 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Auto Serwis Labuda ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego 118, 84-230 Rumia
797 Stacja Kontroli Pojazdów Fenski  ul. Żołnierzy Niezłomnych 4, 84-242 Luzino
798 Tur Sp. Zoo Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul.Towarowa 5, 89-650 Czersk  
799 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów "Babiński Transport &Spedycja"  Wybudowanie pod Łąg 4A, 89-650 Czersk
800 OSKP ŁOSIAK Zajączkowo 43, 83-110 Tczew
Śląskie
801 PHU "KREG" Sp. z o.o Al. Armii Krajowej 90, 44-240 Żory
802 OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW "PORĘBA" Al. Armii Ludowej 14, 42-480 Poręba
803 Speed Car Lambda Katowice Aleja Rozdzieńskiego 210, 40-202 Katowice
804 AUTOTEST SZY/001 KS. PR. STANISŁAWA SŁONKI 54, 34-300 ŻYWIEC
805 Speed Car Zabrze Plac Teatralny 6, 41-800 Zabrze
806 TWOJE AUTO CENTRUM Praszczyki 52a, 42-140 Praszczyki
807 AUTOTEST POLSKA Sp. z o.o Trasa im. Renców 28A, 40-878 Katowice
808 PPUH „BAMAL” ul. Aleksandra Puszkina 3, 41-907 Bytom
809 Speed Car Bielsko-Biała, Andersa ul. Andresa 133, 43-300 Bielsko-Biała
810 NOWA AUTOKOZA S.C ul. Bielsk 27, 43-340 Kozy
811 OSKP CIESZYN  ul. Bielska 140, 43-400 Cieszyn
812 Moto360 Stacja Kontroli Pojazdów ST/009/P ul. Budowlanych 156, 43-100 Tychy
813 ATH ANNA HAJSKA ul. Budowlanych 78, 44-217 Rybnik
814 PHU "KREG" Sp. z o.o ul. Bukowa 3, 41-700 Ruda Śląska
815 DIAGNOCAR II S.C. ul. Bytomska 280B, 41-940 Piekary Śląskie 
816 EUROTEST ul. Chabrowa 1B, 44-200 Rybnik
817 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów Józef Pioskowik ul. Chełmska 5, 41-403 Chełm Śląski
818 SKP „Ponicki Diagnostic” ul. Chorzowska 50d, 44-100 Gliwice
819 Speed Car Rybnik ul. Chwałowicka 19, 44-200 Rybnik
820 OSKP RAD-NET ul. Cieszyńska 338, 43-300 Bielsko - Biała
821 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów " CHWISTEK " ul. Ciężarowa 17, 43 - 430 Skoczów
822 Speed Car Bielsko Biała, Daszyńskiego  ul. Daszyńskiego 54, 43-346 Bielsko-Biała
823 OSKP MZK Bielsko-Biała ul. Długa 50,43-309 Bielsko - Biała
824 DIAGNOCAR Sp. Jawna ul. Frenzla 11, 41-908 Bytom 
825 AUTOTEST  ul. Frysztacka 104, 43-400 Cieszyn
826 ROCAR BIS Sp z. o. o. ul. Furgoła 155, 44-230 Czerwionka
827 OSKP "ABMS - AUTO" ul. Gagarina 115, 44-268 Jastrzębie Zdrój
828 SKP TARNOWSKIE GÓRY ul. Gliwicka 54, 42-600 Tarnowskie Góry
829 PPHU IMEX Piotrowscy s.c ul. Głowackiego 49, 43-502 Czechowice-Dziedzice
830 MARPOL  - Stacja Kontroli Pojazdów ul. Główna 35, 42-700 Wierzbie
831 STACJA KONTROLI POJZDÓW JERZY SOBALSKI ul. Gminna 36B, 42-244 Mstów
832 STACJA CAR-TEST-SKP Paweł Chmura ul. Górecka 8A, 43-438 Brenna
833 ELZET ul. Góreckiego 55, 44-200 Rybnik
834 Stacja Kontroli Pojazdów "MOTYL" ul. Górnicza 6, 42-500 Będzin
835 Stacja Kontroli Pojazdów ul. Hermisza 12, 41-800 Zabrze
836 OSKP "BUDREN" ul. Jagiełły 6, 44-330 Jastrzębie-Zdrój
837 PST TRANSGÓR S. A ul. Jankowicka 9, 44-200 Rybnik
838 Stacja Kontroli Pojazdów Grupa Cargo ul. Karola Darwina 17, 43-603 Jaworzno
839 Marpol Sp. z o.o. ul. Katowicka 162, 41-500 Chorzów
840 Speed Car Chorzów ul. Katowicka 24 (przy Lukoil), 41-500 Chorzów
841 Auto-Bud sp. z o.o. ul. Katowicka 73, 41-600 Świętochłowice
842 Speed Car Częstochowa ul. Kisielewskiego (Obok M1), 42-200 Częstochowa
843 Transbud-Katowice S.A. ul. Kolejowa 17, 40-706 Katowice
844 PPHU IMEX Piotrowscy s.c ul. Kosynierów 33, 41-219 Sosnowiec
845 OSKP RAD-NET  ul. Krakowska 384, 43-300 Bielsko - Biała
846 SKP "DAREX" Dariusz Kućka ul. Krakowska 87, 43-340 Kozy
847 PKM Jaworzno Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów  ul. Krakowska 9, 43-600 Jaworzno
848 PKS Częstochowa SA ul. Krasińskiego 14/24, 42-200 Częstochowa
849 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów „Bielaszka” ul. Kusocińskiego 1, 44-330 Jastrzebie-Zdrój
850 AUTOTEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Legionów 243, Czechowice-Dziedzice
851 OSKP  Komunikacja Beskidzka ul. Legionów 54, 43-300 Bielsko - Biała
852 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów "ROMAX" ul. Lędzińska 40, 43-140 Lędziny
853 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów "MaxCar" Mirosław Król ul. Liliowa 1, 41-407 Imielin
854 PHU "KREG" Sp. z o.o ul. Lipowa 59, 44-207 Rybnik
855 PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW ul. Łukasińskiego 32/38, 42-207 Częstochowa
856 PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW ul. Majora Waleriana Łukasińskiego 32/38, 42-207 Częstochowa
857 LONTEX Piotr Londzin ul. Marcina Kasprzaka 256, 41-303 Dąbrowa Górnicza
858 PUHP ELTEKON PGP Sp. z o.o ul. Michałkowicka 58, 41-103 Siemianowice Śląskie
859 PPHU IMEX Piotrowscy s.c ul. Mikołajczyka 31, 41-200 Sosnowiec
860 PHU "KREG" Sp. z o.o ul. Mikołowska 136, 44-200 Rybnik
861 PPUH DUBLET BIS Sp. z o.o ul. Myszkowska 61, 42-310 Żarki
862 OSKP Zabrze ul. Nad Kanałem 35a, 41-800 Zabrze
863 CAR DIAGNOSTIC BISKatarzyna Kułakowska ul. Nad Kanałem 95, 41-800 Zabrze
864 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Naftowa 97, 41-200 Sosnowiec
865 Okręgowa stacja kontroli pojazdów Spółki Globus ul. Nałkowskiej 17 43-200 Pszczyna
866 OSKP „AUTOFIKO” ul. Niemcewicza 2a, 43-600 Jaworzno
867 Speed Car Sosnowiec ul. Norwida 4, 41-219 Sosnowiec
868 MPGK Sp. z o.o ul. Obroki 140, 40-833 Katowice
869 OSKP ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 24A, 42-400 Zawiercie
870 Speed Car Racibórz ul. Opawska 119, 47-400 Racibórz
871 Speed Car Tychy ul. Oświęcimska 25, 43-100 Tychy
872 OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW "WARTA" ul. Paderewskiego 112a, 42-400 Zawiercie
873 P.H.U. "KreG" Sp. Z. O.O ul. Patriotów 37, 44-253 Rybnik-Boguszowice
874 Stacja Kontroli Pojazdów ul. Pawliczka 24D, 41-800 Zabrze
875 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów „Bielaszka” ul. Piechoczka 5, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
876 Tech-Car ul. Piłsudskiego 23, 43-100 Tychy
877 Twoje Auto Centrum ul. Praszczyki 52 A, 42-140 Panki
878 OSKP "SZMUK Auto-Mix" ul. Prof. Rudolfa Ranoszka 103, 44-338 Jastrzębie-Zdrój
879 Automobilklub Śląski OSKP  ul. Pszczyńska 13, 40-479 Katowice
880 OSKP "ADAMEX" ul. Pszczyńska 322, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
881 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów „Bielaszka” ul. Pszczyńska 8, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
882 Speed Car Bytom ul. Pułaskiego 77, 41-900 Bytom
883 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów GPW S.A. ul. Rozalki 1, 41-948 Piekary Śląskie
884 PHU "KREG" Sp. z o.o ul. Rybnicka 40, 44-300 Wodzisław Śląski
885 Stacja Diagnostyczna MADAG ul. Rybnicka 63, 47-400 Racibórz
886 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Sikorskiego 82/89, 40-200 Częstochowa
887 OSKP RUDA ŚLĄSKA ul. Solidarności 23, 41-706 Ruda Śląska
888 SKP CHORZÓW ul. Styczyńskiego 22, 41-500 Chorzów
889 OSKP „KreG” ul. Szpitalna 44, 44-190 Knurów
890 AMT SERWIS ul. Śląska 85a, 41-100 Siemianowice Śl.
891 SKP Diagno-Test ul. Świerczyny 72, 41-100 Mysłowice
892 ZUH EUROMOT SP. Z O.O. ul. Tadeusza Kościuszki 79, 44-240 Żory
893 FABUD Wytwórnia Konstrukcji Betonowych SA ul. Towarowa 2, 41-103 Siemianowice Śląskie
894 Speed Car Częstochowa ul. Traugutta 2/4 (wjazd od ul. Kisielewskiego), 42-200 Częstochowa
895 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów "CenterCamp" Mirosław Klaja ul. Turystyczna 2 C, 43-155 Bieruń
896 SŁOTZŁOM Słociński sp. j. ul. Warszawska 32, 42-350 Koziegłowy
897 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów "Traver" Wojtyczka Wojciech ul. Węglowa 133, 43-155 Bieruń
898 POLTRANS ul. Wieluńska 3/5, 42-110 Popów
899 DIAGNOCAR Sp. z o.o. ul. Witczaka 137, 41-902 Bytom 
900 DIAGNOCAR II Sp. z o.o. ul. Władysława Łokietka 2, 41-933 Bytom 
901 STACJA KONTROLI POJAZDÓW BrEla s.c. ul. Wodzisławska 97, 44-325 Mszana
902 DALEO sp. z o.o.  ul. Wojska Polskiego 18, 43-100 Tychy 
903 CESLA – Stacja Kontroli Pojazdów ul. Wolności 2, 42-713 Kochanowice
904 Stacja Kontroli Pojazdów „WARMEX” ul. Wyszyńskiego 78, 41-940 Piekary Śląskie
905 Motocar Dąbrowscy Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Wyzwolenia 84, 42-244 Wancerzów
906 Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów MIRAI AUTO TYCHY ul. Zacisze 65, 43-100 Tychy
907 MARPOL  - Stacja Kontroli Pojazdów ul. Zjednoczenia 9c, 42-793 Ciasna
908 Okręgowa STACJA KONTROLI POJAZDÓW Stefania Machniewska ul. Zwyciestwa 30B, 42-500 Będzin
909 PPHU Perfekt ul. Żarnowiecka 61, 42-436 Pilica
910 OSKP „mobiltest” ul. Żywiecka 192, 43-300 Bielsko - Biała
911 KM Centrum ul. Żywiecka 4, 34-331 Pewel Mała
Świętokrzyskie
912 AUTO ZAMIELA SKP Bogoria Kiełczyna 15A, 28-210 Bogoria Kiełczyna
913 OSKP Paweł Bąk Czajków Poludniowy 139C 28-200 Staszów
914 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów  Domaszowice 67 I Masłów, 25-351
915 AUTOPREMIUM sp. z o.o. Dziekanowice 57a, 28-440 Działoszyce
916 KAR Stacja Demontażu Pojazdów Konrad Zych Elżbiecin 17, 28-100 Busko-Zdrój
917 Spółdzielnia Usług Rolniczych w Gorysławicach  Gorysławice 112, 28-160 Gorysłowice
918 Sadłocha Serwis Speed Car Bogoria Kolonia Bogoria 30A, 28-210 Bogoria
919 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Okalina Kolonia 26, 27-500 Opatów
920 Rosad Hurt-Detal Oś. 70-lecia Niepodległości 55, 26-035 Raków
921 SKP ARMECH Oś. Wzgórze 56, 27-530 Ożarów
922 Jacek Kurczyna "Żak Bus" Pasturka 38, 28-400 Pińczów
923 Wiesław Barański OKRĘGOWA STACJA DIAGNOSTYCZNA CSW Automix Sudół 103A, 28-300 Jedrzejów
924 Stacja Kontroli Pojazdów EROMECHANIKACOM Świdno 8B, 29-105 Krasocin
925 OSKP AG Petrol ul. Asfaltowa 1, 26-110 Skarżysko-Kamienna 
926 Kemar Sp. z o.o. ul. Beszowska 20, 28-133 Pacanów
927 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAAS ul. Buska 67, 28-136 Nowy Korczyn
928 Stacja Kontroli pojazdów Paweł Kotulski ul. Czarnieckiego 35, 29-100 Włoszczowa
929 OSKP Grzegorz i Kamil Paź ul. Dębowa 13, 26-110 Majków 
930 "MAREL" S.C. FHUMarek Janicki Elżbieta Jewiarz  ul. Doktora Piotrowskiego 26, 28-130 Stopnica
931 Stacja Kontroli Pojazdów Diagnosta.net ul. Grunwaldzka 26a, 25-736 Kielce
932 DJW Dariusz Wójcik,Jerzy Dwojak spółka cywilna Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów TOS/024 ul. Jana Samsonowicza 7, 27-400 Ostrowiec Św. 
933 Trans-Bud Sp. z o.o. Stacja diagnostyczna ul. Jędrzejowska 13, 29-100 Włoszczowa
934 Stacja kontroli pojazdów ROB-TRAN "MICHAŁEK" ul. Jędrzejowska 81a, 29-100 Włoszczowa
935 Firma Handlowo-Usługowa inż. Grzegorz Stondzik Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Kolejowa 117, 28-200 Staszów
936 Janus Andrzej. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Kpt Stoińskiego 6, 26-230 Radoszyce
937 OSKP FHU "Dominik" ul. Krakowska 75, 28-500 Kazimierza Wielka
938 QUEST Sp.z o.o Okregowa stacja kontroli pojazdów  ul. Lubelska 5a, 27-600 Sandomierz
939 SERWIS-AUTO s.c. ul. Mysliwska 1, 27-200 Starachowice
940 AUTO - POLMOZBYT Sp. z o.o ul. Nadpole 2, 28-100 Busko-Zdrój
941 POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY ul. Opatowska 63, 28-200 Staszów
942 OMIKRON Sp. z o.o  ul. Osiecka 33, 27-640 Klimontów
943 Motozbyt, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Autoholowanie, Parking Strzeżony ul. Partyzantów 69, 28-100 Busko-Zdrój
944 Speed Car Bychawa ul. Pileckiego 14A, 23-100 Bychawa
945 Stacja kontroli pojazdów Gierczyński ul. Piłsudskiego 124, 26-200 Końskie