Harley-Davidson zafunduje zwycięzcy konkursu Discover More 2016 wraz z towarzyszem podróż życia motocyklami Harley-Davidson. Dwaj podróżnicy otrzymają dodatkowo 20 tysięcy złotych na bieżące wydatki i pokrycie kosztów podróży.

Żeby zwyciężyć, trzeba wziąć udział w tym konkursie. Zaczynamy od jazdy próbnej. Wchodzimy więc na www.h-d.com/discovermore, wymyślamy hasło konkursowe oraz rezerwujemy, a następnie korzystamy z jazdy próbnej wybranym modelem motocykla.

Z krótkiej przejażdżki w Polsce może wyniknąć 2-tygodniowa podróż marzeń po Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych lub jakimkolwiek innym zakątku świata - odbiór i zwrot motocykli w wybranym punkcie sieci autoryzowanych wypożyczalni Harley-Davidson (Harley-Davidson Authorized Rentals).

W tym roku konkurs jest organizowany w Polsce niezależnie od reszty Europy, co oznacza, że jedna nagroda przypadnie w udziale osobie, która weźmie udział w polskiej edycji.

Trzecia edycja Discover More nie mogła wystartować w bardziej sprzyjającym czasie. Najnowsze badania social listeningowe potwierdzają, że styczeń i luty to rzeczywiście depresyjne miesiące; z roku na rok rośnie w Europie liczba wyszukiwań frazy Blue Monday (który zasłynął jako najbardziej depresyjny dzień w roku); największy - aż 94-procentowy wzrost odnotowano w Niemczech.

Można śmiało stwierdzić, że lek na zimową chandrę znajdziesz niekoniecznie w aptece, lecz w Harley-Davidson – jak sugerują też badania w sieci. Szczególnie polecana jest jazda próbna motocyklem Harley.

Kiedy porównamy profil osobowościowy użytkownika Twittera @HarleyDavidson z profilami użytkowników konkurencji, okazuje się, że ci pierwsi są bardziej ekstrawertyczni (53%) oraz ugodowi (48.5%). Badania pokazują, że ekstrawersja idzie w parze z szeroko pojętą pomyślnością oraz poczuciem szczęścia, natomiast ugodowość zwiększa prawdopodobieństwo występowania w życiu pozytywnych doświadczeń.

I wszystko staje się jasne - jazda motocyklem Harley uszczęśliwia!

- Wielu ruszyło na podbój drogi w ślad za zwycięzcą zeszłorocznej edycji Discover More Luisem Castillą i doświadczyło magii, jaka towarzyszy podróży motocyklem Harley-Davidson - powiedział dyrektor marketingu EMEA Mike Johnstone. - Discover More 2016 stworzyliśmy po to, aby jeszcze więcej osób miało szansę wygrać i poznać prawdziwy smak jazdy motocyklem turystycznym Harley-Davidson, w dowolnym zakątku świata. Chcemy, aby w tym roku zwycięzca i jego kompan odbyli podróż na swoich zasadach i podążyli w wybranym przez siebie kierunku. Ciekawi nas bardzo, na jaką trasę się zdecydują.

Zasady udziału w konkursie Discover More 2016

Aby wygrać wymarzoną podróż, wystarczy odbyć jazdę próbną na jednym z sześciu modeli motocykli (Superlow 1200T, Heritage Softail Classic, Road King Classic, Street Glide Special, Road Glide Special lub Ultra Limited) w jednym z autoryzowanych salonów dealerskich Harley-Davidson w Polsce oraz wymyślić hasło konkursowe - rezerwacja jazd i Regulamin  Konkursu dostępne są na stronie: www.h-d.com/discovermore.

Na potrzeby dwutygodniowej wyprawy zwycięzca oraz wybrany towarzysz jego podróży otrzymają do dyspozycji dwa motocykle turystyczne Harley-Davidson oraz 20 000 zł na pokrycie kosztów podróży.

Zgłoszenia konkursowe i rezerwacje jazd będą przyjmowane od 15 marca do 30 kwietnia 2016 r. (jazdy próbne do konkursu będą się odbywać do 15 maja 2016).

Zwycięzca zeszłorocznej edycji Discover More Luis Castilla - wybrany spośród 10 000 kandydatów z 27 krajów - odbył dwumiesięczną wyprawę modelem Street Glide Special, w pełni sfinansowaną przez Harley-Davidson. Castilla przemierzył najbardziej spektakularne trasy Europy - odkrywając po drodze rozmaitość kultur, krajobrazów i dźwięków. Aby obejrzeć relację z jego podróży, wejdź na www.greatestrides.eu

Adresy autoryzowanych dealerów Harley-Davidson: www.harley-davidson.pl