KUBA PRZYGOŃSKI

Już w najbliższą niedzielę 8 lutego o godzinie 13:00 na miłośników rajdu Dakar czekała będzie niesamowita gratka. Gościem specjalnym na stoisku Junaka podczas 7. Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów będzie zawodnik ORLEN Team – Kuba Przygoński, ambasador nowej linii olejów do motocykli Platinum Rider.

Podczas spotkania będzie można porozmawiać z Kubą, zdobyć autograf, a także zrobić pamiątkowe zdjęcie z uczestnikiem najtrudniejszego rajdu świata.

Kuba Przygoński to najszybszy debiutant rajdu Dakar 2009, w 2014 r. najwyżej sklasyfikowany  - 6 miejsce - polski motocyklista w historii rajdu Dakar oraz trzykrotny wicemistrz Świata rajdów terenowych cross-country FIM.

PAWEŁ SZOPEK, ŁUKASZ KUROWSKI, RAFAŁ PASIERBEK

Swoje motocykle w wersjach przygotowanych do wyścigów zaprezentują również kierowcy Yamahy: Mistrz Europy i 8-krotny Mistrz Polski Paweł Szkopek przedstawi rewolucyjny, 200-konny Superbike nowej generacji YZF-R1M wyposażony w najbardziej zaawansowaną technologię rodem z MotoGP, taką jak 6-osiowy inercyjny moduł pomiarowy IMU, moduł komunikacji CCU, system kontroli poślizgu SCS w tylnym kole, z czujnikiem kąta pochylenia czy zaawansowaną kontrolę trakcji TCS. 10-krotny Mistrz Polski w off-roadzie Łukasz Kurowski zaprezentuje motocykl, na którym będzie walczył o złoto w tym roku – zwycięską Yamahę YZ450F ze zmodyfikowanymi układami wtrysku paliwa i zapłonowym oraz legendarnym zawieszeniem. Z kolei 3-krotny Mistrz Świata we freestyle’u motocyklowym Rafał Pasierbek, znany jako Stunter13, przedstawi swój motocykl na sezon 2015 – bazujący na przełomowej konstrukcji ostatniej dekady, przeznaczony do stuntu MT-07 Moto Cage.

Te i wiele innych maszym będziecie mogli zobaczyć na 7 Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów która odbędzie się w dniach 6 do 8 lutego 2015 w halach Centrum Targowego MT Polska, przy ulicy Marsa 56 w Warszawie.

Godziny otwarcia hal dla gości odwiedzających targi:

Piątek 6 lutego 2015 roku 10.00 - 12.00  TYLKO AKREDYTACJE PRASOWE
Piątek 6 lutego 2015 roku 12.00 - 20.00
Sobota 7 lutego 2015 roku 10.00 - 18.00
Niedziela 8 lutego 2015 roku 10.00 - 18.00

Bilety na targi można nabyć bezpośrednio w kasach targowych.

BILETY

Bilet normalny - 25 PLN od osoby

Bilet rodzinny - 20 PLN od osoby

PARKING

Postój za każdą rozpoczętą godzinę na parkingu naziemnym lub podziemnym 5 zł

Strona wystawy: www.wystawamotocykli.pl

Konkursu „Wygraj bilety na 7 Ogólnopolską Wystawę Motocyklową” został rozstrzygnięty.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Poniżej publikujemy listę zwycięzców, którzy otrzymali podwójne bilety na wystawę:

Jerzego Dobaja

Ewy Siwek

Jerzego Cieślińskiego

Grzegorza Strzałki

Magdaleny Efelis,

Wojciecha Mrozika

Piotra Miechowicza

P. Sulejówka

J. z Warszawy

M. z Chełma

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Do zobaczenia na wystawie!