W tekście i na zdjęciach umieszczono linki reklamowe naszego partnera

Renault Express Van – uniwersalna furgonetka

Ten model powstał z myślą o klientach firmowych poszukujących najlepszego stosunku ceny do parametrów użytkowych. Kubatura przestrzeni ładunkowej wynosi 3,3 m3 (3,7 dzięki składanemu siedzeniu pasażera i odchylanej przegrodzie z kraty), a podłoga ma długość aż 1,91 m. Dostęp do paki zapewniają asymetryczne drzwi tylne otwierane o 180 stopni oraz przesuwane drzwi boczne. Gama jednostek napędowych składa się z benzynowej jednostki 1.3 TCe o mocy 100 KM oraz dwóch diesli 1.5 Blue dCi generujących 75 KM lub 95 KM.

Sprawdź ofertę

Renault Trafic — praktyczny furgon

Renault Trafic jako furgon występuje w sumie z czterema wersjami nadwozia do wyboru (krótkie lub długie nadwozie, standardowy lub podwyższony dach). Dostępna jest jeszcze odmiana brygadowa, platforma do zabudowy oraz wiele innych wariantów z oszkleniami, przegrodami, drzwiami. Do napędu przewidziano jeden z czterech wysokoprężnych silników 2.0 dCi o mocy 110, 130, 150 KM lub 170 KM. Dwa ostatnie można sparować z automatyczną skrzynią biegów EDC. W ofercie jest ponadto wariant całkowicie elektryczny.

Sprawdź ofertę

Renault Master — największy lekki dostawczak

Master to uznana marka wśród aut dostawczych. Liczba wersji nadwoziowych i gabarytów oraz odmian silnikowych jest niezwykle rozbudowana. Do wyboru mamy cztery długości i cztery wysokości, pojedyncza lub podwójną kabinę, specjalistyczne zabudowy, a nawet wywrotkę. Pod maską pracuje duży silnik 2.3 dCi dostępny w kilku wariantach mocy: 110, 130, 145 i 165 KM. Bogata oferta dotyczy również napędu, który może być przekazywany na przednie, tylne lub wszystkie koła. Co więcej, Master dostępny jest z napędem w pełni elektrycznym.

Sprawdź ofertę