Do wygrania jest 100 nagród! Zasady są proste: prześlijcie do 21 grudnia 2014 r. na adres konkurs@autoswiat.pl zdjęcie swojej kolekcji wydań tygodnika „Auto Świat”. Najciekawsze kompozycje wybierze redakcyjne jury

Nagrody główne: 3 aparaty Fujifilm

Na autorów najlepszych zdjęć czekają nagrody ufundowane przez firmę Fujifilm. Za pierwsze miejsce przyznamy wart 4000 zł zestaw FujiFilm X-Pro1 z obiektywem Fujinon XF18. Drugie miejsce nagrodzimy aparatem FujiFilm X-A1 z optyką Fujinon XC16-50, a trzecie – modelem S1.

Pancerny Smartfon Cat B15Q

Smartfony nie są urządzeniami, które lubią trudne warunki – z wyjątkiem tego! Stworzony przez markę Bullitt Mobile sprzęt w pełni zasługuje na logo CAT – producenta ciężkiego sprzętu budowlanego. Urządzenie znosi upadek na beton z wysokości 1,8 m, jest odporne na kurz i wodę (zanurzenie do 1 m głębokości przez 30 min). 4-calowy ekran WVGA rozpoznaje wilgotne palce. Aparat ma rozdzielczość 5 Mpix.

Wideorejestratory DOD

Wideorejestratory stają się coraz popularniejsze – nagrania z nich potrafią być zbawienne w konfliktowych sytuacjach na drodze. Autoryzowany dystrybutor marki DOD – firma TELSOFT Sp. z o.o. – ufundował w naszym konkursie 4 kamerki samochodowe, gwarantujące wysoką jakość nagrań.

Car detailing w serwisie ShineON

Trzy bony na usługę detailingową Mini Show Car – pracownicy ShineON sprawią, że nie poznasz swojego auta! Dokładne umycie, korekta oraz polerowanie lakieru uwieńczy nałożenie profesjonalnego wosku carnauba. Wnętrze również zostanie fachowo wyczyszczone i zabezpieczone przed zabrudzeniem. Wartość usługi to co najmniej 500 zł!

Wosk i Szampon Meguiar’s Gold Class

Z tym zestawem najłatwiej nadasz swej maszynie ujmujący połysk. Szampon z odżywką Meguair’s Gold Class to polecany przez specjalistów specyfik do mycia aut. 473-mililitrowe opakowanie starczy na 15 myć aut, a płynny wosk Gold Class Carnauba Plus wzbogaci głębię koloru. Do wygrania 20 zestawów.

Bony na Książki WKŁ

Nie zaczynaj dłubania przy aucie bez pozycji WKŁ pod ręką. Wśród zgłoszeń rozlosujemy 50 bonów na książki.

Latarki LED Varta

Profesjonalna latarka o jasności 150 lumenów. Ma wbudowany akumulator, jest odporna na upadki i wodę.

Zasady są proste: prześlijcie do 21 grudnia 2014 r. na adres konkurs@autoswiat.pl zdjęcie swojej kolekcji wydań tygodnika „Auto Świat”. Najciekawsze kompozycje wybierze redakcyjne jury