Model
BUICK produkowała ten model Regal MR`11 w latach 2009 - 2017 w 9 wariantach wyposażenia. Każda z 9 wersji ma 4 -drzwiową karoserię o długości 4830 mm, szerokości 1810 mm i wysokości 1480 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu BUICK wynosi 1910 kg.
Silnik
BUICK w modelu Regal MR`11 umieścił silnik, którego zasilaniem jest benzyna. Pojemność jednostki napędowej to 1998 cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 223 KM. Samochód posiada napęd przedni (4x2) oraz korzysta z automatycznej skrzyni biegów. Jest to 6-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową BUICK Regal posiada jeszcze 1 wersji silnika.
Wyposażenie
Ten Regal MR`11 istnieje w 9 odmianach wyposażenia. Opisywana wersja nazywa się Regal MR`11, a jego wersja wyposażenia to Turbo Premium 3 Aut.. Zawartość wyposażenia tej wersji BUICK występuje w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
BUICK Regal MR`11 występuje w 1 wersjach nadwozia oraz w 9 wariantach wyposażenia. Tak ukazują się dane techniczne Regal w latach 2009 - 2017
Najważniejsze dane
| Marka | BUICK |
|---|---|
| Model | Regal |
| Generacja | Epsilon I |
| Wersja | Turbo Premium 3 Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1998 cm³ |
| Moc | 164 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1910 kg |
| Szerokość | 1810 mm |
| Długość | 4830 mm |
| Wysokość | 1480 mm |
| Pakiety |
|