Model
Bravo II 2.0 M-jet DPF MR`10 to 5 -drzwiowy samochód osobowy zdolny do przewożenia 5 pasażerów. Rozstaw osi w Bravo II 2.0 M-jet DPF MR`10 znacząco wpłynął na ostateczne wymiary nadwozia, w tym jego długość, która wynosi teraz 4336 mm. Pozostałe wymiary karoserii to odpowiednio 1792 mm szerokości oraz 1498 mm wysokości. Fiat produkował ten model 2 wersjach w latach 2007 - 2014.
Silnik
W tej odmianie Fiat Bravo II 2.0 M-jet DPF MR`10 znajduje się silnik, którego paliwem jest olej napędowy. Silnik pracujący w Bravo II 2.0 M-jet DPF MR`10 posiada pojemność 1956 cm3. Jego moc to 165 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 6-biegowa ) manualnej. W tym modelu Fiat Bravo II znajduje się napęd przedni (4x2). Poza wymienioną odmianą, ten model Fiat Bravo II posiada jeszcze 2 wersji.
Wyposażenie
W ofercie producent przewidział łącznie aż 2 wersji wyposażenia. Prezentowany Bravo II to wersja Emotion. Takie auto nosi oznaczenie Bravo II 2.0 M-jet DPF MR`10.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak demonstrują się dane techniczne dla Fiat Bravo II 2.0 M-jet DPF MR`10 w odrębnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Bravo II |
| Generacja | 198 |
| Wersja | Emotion |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2010 |
| Produkcja Do | 2012 |
| Pojemność silnika | 1956 cm³ |
| Moc | 121 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1830 kg |
| Szerokość | 1792 mm |
| Długość | 4336 mm |
| Wysokość | 1498 mm |
| Pakiety |
|