Model
Decydując się na samochód marki FIATA Panda Van, będzie można zabrać na pokład 4 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 3653 mm, szerokość 1643 mm, a wysokość 1643 mm. Masa własna modelu Pandy to 1440 kg. Samochód produkowano od 2021 r. do teraz.
Silnik
Fiat Panda w wersji City Life ma silnik, którego źródło zasilania stanowi benzyna. Jednostka o pojemności 999 cm3 generuje moc 69 KM. W przypadku wariantu Panda Van mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten Fiat ma 6-biegową przekładnię, która jest manualna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na FIATA Panda Van tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 2 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 2 wersjach wyposażenia. Prezentowany Fiat Panda to egzemplarz w odmianie City Life. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji FIATA Panda Van od 2021 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Panda Van |
| Wersja | City Life |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2023 |
| Produkcja Do | 2025 |
| Pojemność silnika | 999 cm³ |
| Moc | 51 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1440 kg |
| Szerokość | 1643 mm |
| Długość | 3653 mm |
| Wysokość | 1551 mm |