Model
Decydując się na samochód marki Fiat, model Panda Van, będzie można zabrać na pokład 2 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 3653 mm, szerokość 1643 mm, a wysokość 1643 mm. Masa własna modelu Pandy to 1440 kg. Samochód produkowano od 2021 r. do teraz.
Silnik
Pod maską modelu Panda Van pracuje silnik benzynowy o pojemności 999 cm3 i mocy maksymalnej 69 KM. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest manualna, 6-biegowa. Fiat przewidział dla tego samochodu 2 wersje silnikowe oraz 2 wersje wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 2 wersjach wyposażenia. Prezentowany Fiat Panda to egzemplarz w odmianie Pop. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla FIATA Pandy, która ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Panda Van |
| Wersja | Pop |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2023 |
| Produkcja Do | 2025 |
| Pojemność silnika | 999 cm³ |
| Moc | 51 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Masa całkowita | 1440 kg |
| Szerokość | 1643 mm |
| Długość | 3653 mm |
| Wysokość | 1551 mm |