Model
Fiat Panda Van, produkowany od 2021 r. do teraz, zgodnie z homologacją, może przewozić 2 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 3653 mm długości, 1643 mm szerokości i 1643 mm wysokości. Fiat Panda jest dostępna w 4 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską modelu Panda Van pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest benzyna, o pojemności 999 cm3 i mocy maksymalnej 69 KM. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest 6-biegowa, manualna. Fiat przewidział dla tego samochodu 4 wersje silnikowe oraz 4 wersje wyposażenia.
Wyposażenie
Fiat Panda Pop Business to jedna z 4 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji FIATA Panda Van od 2021 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Panda Van |
| Wersja | Pop Business |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2021 |
| Produkcja Do | 2022 |
| Pojemność silnika | 999 cm³ |
| Moc | 51 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Masa całkowita | 1440 kg |
| Szerokość | 1643 mm |
| Długość | 3653 mm |
| Wysokość | 1551 mm |